دیده نشدن قلب در هفته ۶و اختلاف ۲هفته ای باLMP

باسلام
تاریخ اخرین پریود من ۳/۱۰بود که در تاریخ ۴/۲۶سونوی شکمی انجام دادم و جنین و ساک رویت شد.و طبق سونو ۵هفته بودم
از هفته بعدش لکه بینی قهوه ای داشتم که دکتر۱۰عدد شیاف پروژسترون تجویز کرد و من مجددا در تاریخ ۵/۷ سونو دادم که ساک منظم حاوی آمبریو و یولک ساک مشاهده شد FHR رویت نشد.و سن جنین ۶هفته و ۳روز بود.که چون با تاریخLMPمغایرت نداشت missed abortionمطرح کرد.
وسونوی کنترل جهت تایید تشخیص توصیه کرد.
خواستم بدونم من مصرف شیاف رو قطع کنم؟
ایا امیدی هست صدای قلب شنیده بشه؟؟ :(

Re: دیده نشدن قلب در هفته ۶و اختلاف ۲هفته ای باLMP

سلام عزیزم من کارشناس نیستم ولی چون خودم هم این مشکلو دارم خیلی تحقیق کردم به نظرم تا دو هفته دیگه صبر کن خیلی ها صبر کردن و بعد از دو هفته جواب گرفتن.ان شاالله که واسه شما هم مشکلی پیش نمیاد.واسه منم دعا کنید.

farzaneh_24 نوشته شده:باسلام
تاریخ اخرین پریود من ۳/۱۰بود که در تاریخ ۴/۲۶سونوی شکمی انجام دادم و جنین و ساک رویت شد.و طبق سونو ۵هفته بودم
از هفته بعدش لکه بینی قهوه ای داشتم که دکتر۱۰عدد شیاف پروژسترون تجویز کرد و من مجددا در تاریخ ۵/۷ سونو دادم که ساک منظم حاوی آمبریو و یولک ساک مشاهده شد FHR رویت نشد.و سن جنین ۶هفته و ۳روز بود.که چون با تاریخLMPمغایرت نداشت missed abortionمطرح کرد.
وسونوی کنترل جهت تایید تشخیص توصیه کرد.
خواستم بدونم من مصرف شیاف رو قطع کنم؟
ایا امیدی هست صدای قلب شنیده بشه؟؟ :(
سلام
دوست عزیزم ! شیاف رو ادامه بدهید بهتر است.
از نظر علمی هم تا سونوی حدود 10 روز دیگر را نداشته باشید، تشخییصی نباید بگذاریم. چراکه رشد سن بارداری بین دو سونو خیلی آنرمال نبوده. قلب هم موارد زیادی رو شاهد بوده ایم که حدود 8 هفته رویت شده
كارشناس مامايي فيروز

ببخشید من وققتون رو میگیرم.
من درد سینه ندارم.و هفته پیش هم در اثر تحریک سینه ماده ای سفاف از سینم ترشح کرد.
که دیگه دست نزدم بهش.بنظرتون پرولاکتین بالا در اوایل بارداری خطرساز نیس؟؟؟باعث توقت بارداری نمیشود؟؟

سلام عزیزم
من در هفته هفتم بارداری با قرص میزو سقط انجام دادم در بیمارستان .به دلیل miss abortion.و جنین و ساک و جفت باهم بدون خونریزی دفع شدن.میخاستم بدونم با توجه به ۲بار سابقه بارداری مول و اینسری سقط فراموش شده من بخواهم برای بعدی اقدام کنم چه ازمایشاتی باید انجام یدهم؟دنبال یه متخصص خوب میگردم که مشکلم را حل کند؟؟؟؟لطفا راهنمایی کنید.در ضمن ازدواج فامیلی هم نیستیم و ۲۴سالم هست.مرسی

farzaneh_24 نوشته شده:سلام عزیزم
من در هفته هفتم بارداری با قرص میزو سقط انجام دادم در بیمارستان .به دلیل miss abortion.و جنین و ساک و جفت باهم بدون خونریزی دفع شدن.میخاستم بدونم با توجه به ۲بار سابقه بارداری مول و اینسری سقط فراموش شده من بخواهم برای بعدی اقدام کنم چه ازمایشاتی باید انجام یدهم؟دنبال یه متخصص خوب میگردم که مشکلم را حل کند؟؟؟؟لطفا راهنمایی کنید.در ضمن ازدواج فامیلی هم نیستیم و ۲۴سالم هست.مرسی
سلام
دوست عزیزم پاسخ سوال قبلی تون رو گذاشته بودم که چند ساعت بعد پاک شده بود و ...امیدوارم دیده بوده باشین.
در مورد سوال فعلی: اولا متاسفم از اینکه چنین اتفاقی افتاده البته خداروشکر که اگر بارداری آنرمالی بوده زودتر ختم شده.
برای بارداری بعدی عزیزم حتما به مراکز درمانی سقط راجعه که تخصصی همین مشکل هستند مراجعه کنید و اقدامات لازم رو انجام بدید
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “سونوگرافی در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 13 مهمان