سونوگرافي

سلام خسته نباشيد ببخشيد يه سوال داشتم من الان شش هفته وشش روزمه من يك هفته پيش سونو انجام دادم كه قلب جنين ديده شد وضربان داشت ولط دكتر گفت صداش پايينه هنوز نميتونم بزارم بشنوي ايا اين موضوع نگران كننده است يابه خاطر پايين بودن سن باردايمه تروخدا جوابمو بديد ممنون ميشم

Re: سونوگرافي

سلام تروخدا جوابمو بدید من الان ٨هفته و ٢ روزمه تقریبا تو هفته ی ۴ یا ۵ رفتم سونو ولی گفت ساک حاملگی دیده نمیشه اولش ازمایش دادم مثبت شد چون زیر دلم درد داشت رفتم دکتر نوشت سونو رفتم ولی گف ساک حاملگی دیده نمیشه یا شایدم خیلی کوچیکه ک هنوز دیده نمیشه واسه ٢٨ این ماه نوشته سونوگرافی یعنی این دفعه برم دیده میشه ؟؟؟
در ضمن تاریخ lmp هم ٧ اردیبهشته ....تروخدا جواب بدید بدجوری نگرانم و استرس دارم
از کارشناس محترم خواهشمندم زود جوابم زود بدید شدیدا استرس دارم
ممنون
زندگی زیباست با محبت زیباترش کنیم :)

سلام خدمت کارشناس محترم ممنون از جوابتون
خودمم نگرانم ک چرا دیده نشد دکتر گف شاید خیلی کوچیکه و یاید کاشته به در رحم تا بتونیم ببینیم
امکان داره بارداری خارج رحمی و یا بارداری پوچ باشه؟؟؟

اولین تست بار داریم تاریخ 10خرداد بود تاریخ اخرین پریودیم هم 7 اردیبهشت بود و علایمی جز دلدرد نداشتم و در ضمن پریودی نا منظم دارم ..... و توی 4هفته هم که رفتم سو نو ساک حاملگی دیده نشد و دکتر گفت که زو ده فعلا ....
امکان حاملگی خارج رحم و یا حاملگی پوچ باشه ؟؟؟؟؟
و الان 9 هفته و 3 روز مه اگه بدم سو نو جنین کامل دیده میشه ؟؟؟؟
خواهشا زود جواب بدین :oops:
آخرین ويرايش توسط 1 on zahra.zanjan, ويرايش شده در 0.

مامان امیرعلی نوشته شده:سلام .ممنون از پاسخگویی من در هفته 6ام بعد از اولین روز آخرین پریود رفتم سونو واژینال و دکتر فقط یک ساک دید و یک کیست تخمدان فکر میکنم آیا طبیعیه؟
سلام
اگر پریود منظم بوده انتظار می رفته جنین کیسه زرده هم رویت شود
اما اگر نبوده پس شاید بارداری دیرتر شروع شده
اولین آگاهی تون از بارداری تون چند روز پیش از سونو بود؟
كارشناس مامايي فيروز

zahra.zanjan نوشته شده:اولین تست بار داریم تاریخ 10خرداد بود تاریخ اخرین پریودیم هم 7 اردیبهشت بود و علایمی جز دلدرد نداشتم و در ضمن پریودی نا منظم دارم ..... و توی 4هفته هم که رفتم سو نو ساک حاملگی دیده نشد و دکتر گفت که زو ده فعلا ....
امکان حاملگی خارج رحم و یا حاملگی پوچ باشه ؟؟؟؟؟
و الان 9 هفته و 3 روز مه اگه بدم سو نو جنین کامل دیده میشه ؟؟؟؟
خواهشا زود جواب بدین :oops:
خوب پس با توجه به اینکه تست شما هم به موقع مثبت شده نمی توانیم بگوییم بارداری دیرتر شروع شده
و حتما در این سن از بارداری باید جنین و قلب و ... در سونویی که می دهید رویت شود عزیزم
كارشناس مامايي فيروز

سلام
خواستم شمارو هم شریک کنم توی خوشحالیم دیروز رفتم سو نو و کوچولومو با صدای قلبش شنیدم .....
ولی با تاریخ lmp باید 10هفتم میشد ولی تو سو نو 8 هفته و 4 روز مشخص شد قضیه‌ چیه ؟؟؟؟؟
ارسال پست

بازگشت به “سونوگرافی در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 9 مهمان