Re: یولک ساک و فتال پل

سلام امروز رفتم سونو گرافی.دنیا رو سرم خراب شد...کی این کابوس دست از سر من برمیداره؟چرا باید اینجوری بشه؟این جواب سونوس
تصویر ساک حاملگی با جدار منظم در کاویته رحم مشاهده شد.یولک ساک و فتال پل یک جنین بدون fhr رویت شد.سن حاملگی براساس crl 7 هفته و 3 روز می باشد.ضربان قلب دیده نشد.میزان af در حد طبیعی است.
براساس سونوی قبلیم باید الان 9 هفته و 6 روز میبود قلب داشت ضربان داشت و همه چی نرمال بود.چه دلیلی داشته ک رشد نکرده؟چرا قلبش دیگه نمیزنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واقعا از زندگی نا امید شدم...

سلام
سایه جان! متاسفانه سقط های 3 ماهه ی اول که به دلیل مشکلات محصول لقاح رخ می دهد، رایج است.برخی اصلاً قلب تشکیل نمی شود و برخی هم می شود اما در سونوی بعدی ...
تکرار سونو 1 هفته دیگر صحیح است و اگر همین را تائید کرد صبر کردن مجدد صلاح نیست بهتر است با دارو اقدام شود
كارشناس مامايي فيروز

سلام من از روزی ک شیافها رو قطع کردم یکم لک بینی داشتم با زیاد کردن فعالیتم امروز خون قرمز روشن میومد ولی خب بازم کمه.با این حال منتظر بمونم خودش سقط بشه یا با دارو سقطش کنم.برا اینکه بیمارستان بهم دارو بده مجدد باید سونو بشم.نیازی ب این سونو هس؟ممکن نیس معجزه بشه؟

KarshenaseMamaee نوشته شده:از نظر من یک هفته که از سونوی قبلی گذشت تکرار کنید و سپس دارو.
امروز خونریزی شدیدتری داشتم ولی بازم ب لخته اومدن نرسیده فردا میخام برم بیمارستان اگه شد سونو برم وگرنه دارو مصرف کنم یک هفته اس درگیر لک و خونم.

سلام سایه جون. امیدوارم همیشه در پناه خدا زندگی شادی داشته باشی. هیچی بهتر ازین نیست که به این نظر برسیم که خدا همیشه به صلاح بنده ش عمل میکنه ولی ما ادمها چون حکمتش رو متوجه نمیشیم نمیتونیم درک درستی از وقایع داشته باشیم. انشاءالله سایه خدای مهربون بالا سر زندگیت باشه

منم تازه از سونوگرافی اومدم. خدا رو شکر فتال پل دیده شد و دکتر گفت همه چی خوبه. ولی یه چیزی نگرانم کرده
تو برگه سونو نوشته شده در تخمدان چپ جسم زرد ۲۰ م م دیده میشود
سه روز دیگه نوبت دکتر دارم که ازش بپرسم یعنی چی میتونه باشه
تو اینترنت که سرچ کردم نوشته بود تخمک پس از ازاد شدن از بین نرفته
ولی نمیدونم خطرناکه یا نه ؟؟؟؟
کاش کارشناس عزیز زود انلاین بشن .

mahbobe7hosseyni نوشته شده:منم تازه از سونوگرافی اومدم. خدا رو شکر فتال پل دیده شد و دکتر گفت همه چی خوبه. ولی یه چیزی نگرانم کرده
محبوبه جان از صمیم قلب برات خوشحالم و امیدوارم همیشه سلامت باشین.نگران نباش شاید مثل کیستی باشه ک من داشتم و مهم نبود تخمکی بوده ک بعد از حاملگی بزرگ شده و چیز مهمی نبود.مواظب خودت باش عزیزم

sayeh70 نوشته شده:سونوی امروزم همون چیزای هفته پیش رو گف.الانم فک کنم داره سقط میشه چون ی لخته بزرگ ازم دفع شد.هنوز دارویی برای سقط نخوردم امیدوارم نیازی نشه
سایه جان! به پست دیگه تون پاسخ دادم البته اضافه می کنم که مراقب باشید در این مدت علائم عفونت(ترشحات عفونی یا تب) اگر داشتید سریعاً مراجعه کنید
كارشناس مامايي فيروز

mahbobe7hosseyni نوشته شده:منم تازه از سونوگرافی اومدم. خدا رو شکر فتال پل دیده شد و دکتر گفت همه چی خوبه. ولی یه چیزی نگرانم کرده
کورپوس لوتئوم منظورتون است؟ این مربوط به بارداری ست و آنرمال هم نیست .با پیشرفت بارداری خود به خود برطرف می شود
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “سونوگرافی در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 14 مهمان