Re: سونو گرافی رحم

سلام ببخشید من زمان ارسال متوجه نشدم بنابراین اینجا دوباره مینویسم.
تاریخ سونو گرافی 15 اسفند 94 ، تاریخ ای یو آی 13 بهمن، بنا به گفته پزشک معالج 15 و 17بهمن نزدیکی داشتیم .
همه بی بی ها منفی شد.
آزمایش تیتر بتا 3روز بعد سونو ، تیتر عددش صفر بود.

با سپاس

مارتا نوشته شده:سلام ببخشید من زمان ارسال متوجه نشدم بنابراین اینجا دوباره مینویسم.
تاریخ سونو گرافی 15 اسفند 94 ، تاریخ ای یو آی 13 بهمن، بنا به گفته پزشک معالج 15 و 17بهمن نزدیکی داشتیم .
همه بی بی ها منفی شد.
آزمایش تیتر بتا 3روز بعد سونو ، تیتر عددش صفر بود.

با سپاس
سلام
دوست عزیزم !
زمانی که ساک در هر جایی(رحم یا خارج رحم حتی) دیده شود، بتا قبل از آن مثبت شده است. و اگر بتای منفی داریم باید به سونو و گزارشش کمی شک کرد.تشخیص با درمانگر شماست اما اگر صلاح می دانید یک سونوی واژینال داشته باشید .که متوجه شویم.
كارشناس مامايي فيروز

سمانه68 نوشته شده:ببخشید خیلی طولانی شد خواهههههش میکنم سریع جواب منو بدین.البته دکتر خودم ومامای بهداشت سن حاملگی منو طبق اولین روز از آخرین پریودم که 94/10/16بود حدود9هفته و5روز تخمين زدن،نميدونم دیگه لطفا کمکم کنید
سلام
سمانه جان! اگر تخمک گذاری سیکل دی ماهتون به موقع بوده باشد، احتمال بارداری که آنرمال باشد می رود (چراکه نزدیک 10 هستید و زمان برای دیدن قلب در سونو گذشته است)
اما اگر تخمک گذاری خیلی دیرتر از حدود 14 ام سیکل و ... رخ داده باشد؛ احتمال اینکه الان بارداری 6 -7 هفته دارید و برای رویت جنین هنوز 7-10 روز زمان هست؛ می رود.
برای تشیخص یکی از دو حالت بالا برای مورد شما نیاز است که بدانیم اولین بی بی چک یا آزمایش مثبت بارداری تون یا سونوی نشان از بارداری، چه زمانی بوده است؟
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “سونوگرافی در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 10 مهمان