تو رو خدا چرا سوالم رو جواب نمیدید

سلام اين سومین باره که سوال میپرسم وبی جواب چرا جوابم رو ندادید؟ من در تاریخ 23 بهمن iuiکردم دقیقا چهارده روز بعد 8 اسفند آز تیتر بتا 117 شد که گفتن بارداری وتکرار نیاز ندارم،15 اسفند رفتم سونو واژینال تشخیص ساک حاملگی سایز 2.9 میلی دادن فاقد جنین وکيسه زرده،به نظرتون مشکلی هست؟ الان 24 اسفند دقیقا چهار هفته بعد از iui دوباره نوبت سونو شکمی دارم به نظرتون زود نیست تو رو خدا زود جواب بديد چکار کنم نگرانم

Re: تو رو خدا چرا سوالم رو جواب نمیدید

سلام تینا جان
زمانی که شما سونوی واژینال انجام دادی فقط ساک حاملگی قابل تشخیص بوده و معمولا جنین و در هفته ششم می تونن ببینند من توی یک سایت می خوندم هفته ششم جنین به اندازه یک کنجد و تا آخر هفته به اندازه یک دانه برنج می رسه چون معمولا سونوی واژینال توسط پزشک زنان انجام میشه باید خیلی مهارت داشته باشه چون سونوگرافی هم برای خودش دنیای بزرگی است و هر دکتری نمی تونه دقیق انجام بده سونو از روی شکم هم اگر جای دقیق بری هفته 7 یا 8 می توانند جنین و ضربان قلب و تشخیص بدند من هفته 7 رفتم سونو از روی شکم و دکتر هم جنین و هم ضربان قلب جنین و تشخیص داد

tina66 نوشته شده:سلام اين سومین باره که سوال میپرسم وبی جواب چرا جوابم رو ندادید؟ من در تاریخ 23 بهمن iuiکردم دقیقا چهارده روز بعد 8 اسفند آز تیتر بتا 117 شد که گفتن بارداری وتکرار نیاز ندارم،15 اسفند رفتم سونو واژینال تشخیص ساک حاملگی سایز 2.9 میلی دادن فاقد جنین وکيسه زرده،به نظرتون مشکلی هست؟ الان 24 اسفند دقیقا چهار هفته بعد از iui دوباره نوبت سونو شکمی دارم به نظرتون زود نیست تو رو خدا زود جواب بديد چکار کنم نگرانم
سلام
دوست عزیزم سوالات روز قبل (بعد از ظهر) پاسخ داده شده بود و سوالات امروز هم در این ساعت در حال پاسخ دهی ست. تقاضا دارم 1 سوال را در مدت کوتاه، چند بار تکرار نکنید .ممنونم عزیزم
پاسخ تون رو در پست دیگرتون گذاشتم:
حدود 5هفته که سونو دادید(انتظار رویت جنین و کیسه زرده می رفته است)اما چون موارد تقریبا مشابه داشته ایم امید است که در سونوی بعدی تون رویت شود.
حدود 6 هفته هم در سونوی شکمی باید دو فاکتوری که عرض کردم حتما دیده شود.پس زود نیست برای سونو.
كارشناس مامايي فيروز

سلام دوست خوبم متاسفانه امروز سونو شدم چیزی دیده نشد،آزمایش تیتر بتا رو تکرار کردم،197 شده بود،چهارده روز قبل 117 بود دکتر گفت خارج از رحمه،اما بعد از سونو واژینال که انجام داد،گفت يه چیزه خیلی کوچک که ساک حاملگی ميتونه باشه با يه نقط سیاه که شاید جنین باشه رو مشاهده کرد،گفت چهار شنبه آز رو تکرار کنم اگه بالا رفته بود تا دوهفته صبر کنم ودر صورت پایین آمدن شیاف و قرص رو قطع کنم تا سقط صورت بگيره،خیلی ناراحتم،ضربه ی روحی بدی بود، نظر شما چيه؟چکار کنم؟یعنی خطم بارداری.....

سلام تینای عزیز!
به واقع متاسفم! اما از طرفی اگر بارداری ناسالمی بوده؛ بهتر که به همین زودی ختم شد...ادامه دار شدن بارداری که سرانجام درستی ندارد فقط آزردگی اش بیشتر است و...
دوست عزیزم از آنجا که رشته ی من اقتضا کرده به شما عرض می کنم : این وضعیت برای هزاران زوج رخ داده و می دهد.به خودتون مدام یادآور شوید که دچار یک وضعیت خاص نادر نشده اید.متاسفانه بسیار رایج است.
انشالله به زودی بارداری سلامت دیگری رو آغاز می کنید
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “سونوگرافی در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 36 مهمان