نتیجه سونو گرافی هفته ۵

سلام
من تازه عضو شدم خواهش میکنم کمک کنید
امروز سونو گرافی کردم هفته ۵ روز ۶ ساک حاملگی ۱۳ میلیمتر بود ولی جنین دیده نشده.
احتمال بارداری پوچ داده شده.
این اندازه برای هفته من زیاده؟؟؟
احتمال داره بعد از ۲ هفته نتیجه عوض شه؟

Re: نتیجه سونو گرافی هفته ۵

donya.dc نوشته شده:سلام
امروز سونو گرافی کردم هفته ۵ روز ۶ ساک حاملگی ۱۳ میلیمتر بود ولی جنین دیده نشده.
سلام عزیزم نگران نباش و به خودت استرس نده, ایشالا که به خیر میگذره و مامان میشی گلم
http://ghasedakemehr.blogsky.com

سلام
بله عزیزم احتمال عوض شدن نتیجه بسیار است . موارد این چنینی کم نبوده اند. بسپارید به خدا...
كارشناس مامايي فيروز

KarshenaseMamaee نوشته شده:
سلام
بله عزیزم احتمال عوض شدن نتیجه بسیار است . موارد این چنینی کم نبوده اند. بسپارید به خدا...
پریود منظم داشتید؟ اولین روز آخرینش کی بوده؟
كارشناس مامايي فيروز

دنیا جان سلام. دکتر من خیلی با تجربه اس. من وقتی تو هفته 5 رفتم پیشش اصلا قبول نمی کرد سونو کنه بهم می گفت دخترم الان خیلی زوده ممکنه چیزی نبینم و تو نگران بشی، ولی چون من خیلی اصرار داشتم که سونو کنه تا مطمئن بشم خارج رحمی نیست انجام داد بعد گفت ببین ساک حاملگی داخل رحمه و هیچی از جنین و ... نگفت. تو تصویر سونو هم که خودم میدیدم یه دایره تو خالی بود. بعد گفت برو 1 ماه بعد بیا. ماه بعد که رفتم قلبش هم بود. ایشالا برای شماهم همین طور باشه. نگران نباش عزیزم.

برام دعا کنید.....
منم اگه پیش خدا ابرو داشته باشم شما رو فراموش نمیکنم
نازنین جان شما ساک حامله گیت اندازه اش طبیعیه اما اینکه سن سونو رو دیر گفته به خاطر اینه که شما از اول پریودی میگی ۸ هفته ولی ممکنه دیر تخمک گزاری کرده باشی یا دیر لقاح صورت گرفته باشه.
من تو نت خوندم قلب جنینی تو هفته ۸ دیده میشه یعنی دو هفته زود رفتی
بسپار به خدا منم دیشب انقدر گریه و زاری کردم ولی صبح دیدم هیچ کاری جز صبر ازم نمیاد...
ارسال پست

بازگشت به “سونوگرافی در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 42 مهمان