سونوی سلامت و تشخیص جنسیت

سلام من دیروز سونوی سلامت دادم که همه جیز خوب بود و سن بارداری 13 هفنه و 5 روز گزارش شد و سونو گرافیست تونست جنسیت جنین رو هم تشخیص بده (پسر)میخواستم بدونم تشخیص جنسیت جنین توی این سن چقدر دقیق و قابل اعتماد هست.؟
یه سوال دیگه با توجه به اینکه من اوایل بارداریم لکه بینی داشتم الان مسافرت با ماشین برای من خطرناکه ؟ممنونم از راهنمایی خوبتون

سلام
دوست عزیز! خیلی خیلی خبر خوشی دادید!
عزیزم اگر بارداری مشکلی نداشته باشد تا پیش از 3 ماهه ی سوم، مسافرت البته با رعایت نکات لازم منعی ندارد اما حتما و حتماً پیش از تصمیم به مسافرت، با درمانگر خودتان مشورت کنید که آیا به صلاح هست یا باید کمی بیشتر صبر کنید تا ایمن تر شدن بارداری...
معمولاً اگر سونولوژیست موفق به تشخیص نشود که اصلاً بیان نمی کند اما در صورتیکه جنسیت را تعیین کرد احتمال اینکه صحیح باشد بالاست در عین حال این میزان بسیار بستگی به مهارت سونولوژیست و وضعیت قرار گیری جنین و ...دارد.
در پناه خدا و با آروزی بارداری خوش و سلامت برای شما دوست عزیز!
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشید من اول 16 هفتگی به خاطر درد شکم بازم سونو شدم سونوی دکتر شاکری توی بیمارستان پاستور نو که ایشون هم جنسیت را پسر تشخیص دادند و توی برگه نوشتند به نظر شما دیگه من بااطمینان میتونم جنسیت نی نیمو به همه بگم.؟یا اینکه بازم باید تا هفته های بالا تر صبر کنم؟
ارسال پست

بازگشت به “سونوگرافی در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 27 مهمان