Re: اختلاف عدBPDبا سن جنین

تینا 1234567890 نوشته شده:
چهارشنبه 31 اردیبهشت 1399, 1:14 pm
سلام خسته نباشید
من الان هفته 38 و دو روز بارداری هستم و تاریخ زایمانم9خرداده سال99(امروزم یک خرداد 99)
بیش از حد استرس دارم و فقط گریه میکنم چون بی پی دی جنینم از سنش کمتره و تو سونو نوشته باتوجه به مناسب بودن hCنشان دهنده مشکل خاصی نیس و بخاطر فرم دلیکوسفال جمجمه است و این کلمه دولیکسفال داره منو میکشه انقد سرچ کردم دارم یعنی سر بچم مشکل داره؟درازه؟ خربزه ایه؟ زشته؟ دارم دیونه میشم توروخدا جواب بدید ، بچم اول بریچ بود الان سفالیک شد ودوتا سونو اخرم اینجوریه
BPD.83. سی و سه هفته و سه روز
HC.32/6سی و هفت هفته
AC. 33.54سی و هفت هفته و سه روز
FL.70سی و شش هفته و ی روز
الان تو این سونو بچم سفالیکه

سونوقبلیش
BPD.72. بیست و هش هفته و شش روز
AC.24.8بیست و نه هفته و یک روز
FL. 55 بیست و نه هفته
اینجا بریچ بوده

سر بچم چه شکلیه درازه؟؟؟؟دولیکوسفال چیه توروخدا ب من بگید احتمال خطا هس؟تا ده روز دیگه درست نمیشه؟
سلام دوست عزیز
این مورد مسئله خطرناکی نیست ومشکلی برای جنین ندارد و روی رشد مغز تاثیری نمیگذارد.سر جنین در سونو درازتر از معمول دیده شده است که تا حدود زیادی بعد از تولد جبران میشود

كارشناس مامايي فيروز

Re: تفاوت سونو با آخرين روز پريود

سلام خسته نباشید
من تخمدان پلی کیستیک دارم و با پرژسترون پریود میشم الان روز ۱۲ پریودی کیت تخمک گذاری زدم هر دوخط پررنگ بود ایا امکان داره تخمک گذاری داشته باشم با وجود تخمدان پلی کیستیک یا نه ؟کیت برای خانمهای با پری نامنظم و پلی کیستیک درست عمل میکنه یا کاذب امکان تخم گذاری دارم یا نه

Re: تفاوت سونو با آخرين روز پريود

سلام دوست عزیز
امکان مثبت یا منفی کاذب با کیتها وجود دارد.زمانیکه دو خط پررنگ ظاهر میشود یعنی تخمک گذاری اتفاق افتاده است.بله احتمال تخمک گذاری در تخمدان پلی کیستیک وجود دارد
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “سونوگرافی در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 6 مهمان