Re: تفسیر آزمایش غربالگری سه ماهه اول

سلام.در پست قبل سنمو پرسیدین
32سالمه و بارداری اولم. تابحال سابقه لک بینی هم نداشتم ولی دیروز لک دیدم و رفتم بیمارستان بهم امپول و شیاف دادن. و الان در استراحتم. ایا بخاطر پایین بودن جفت لک دیدم؟
چکار باید بکنم؟

سلام خانم دکتر توروخداکمکم کنید این جواب آزمایشم هست 30 سالمه دیروز بردم پیش دکتر میگه حاملگی پرخطر هست وباید آمینوسنتز بشی
من قبل ازحاملگی هم پلی کیستیک بودم دکترگفته بود بارداریت سخته ولی بعداز یک ماه اقدام باردارشدم
الانم بشدت نگرانم لطفا راهنماییم کنید
پیوست ها
1524660026319.jpg
1524659900904.jpg

حورا1397 نوشته شده:سلام خانم دکتر توروخداکمکم کنید این جواب آزمایشم هست 30 سالمه دیروز بردم پیش دکتر میگه حاملگی پرخطر هست وباید آمینوسنتز بشی
من قبل ازحاملگی هم پلی کیستیک بودم دکترگفته بود بارداریت سخته ولی بعداز یک ماه اقدام باردارشدم
الانم بشدت نگرانم لطفا راهنماییم کنید
سلام عزیزم بله ریسک بینابینی گزارش شده و اغلب در جنین نوا دی است پیشرفته تر پیشنهاد می شود البته تست نیفتی هم هست که کم خطر تر و دقیق تراست
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشید
من در 40 سالگی باردار شدم وبا همسرم نسبت فامیلی (پسر خاله دختر خاله)دارم دوتا فرزند اولم هیچ مشکلی ندارن. آزمایش غربالگری اولم را براتون میفرستم گفتند نگران کننده است وباید ازمایش امینو سنتز بدم اما سونو خوب بوده لطفا کمکم کنید خیلی نگرانم
پیوست ها
20180503_175951-1-1-1.jpg

بله درسته مشکوک است عزیزم
انشالله که از دسته افرادی باشید که ریسک اشتباه داده می شود.که (کم هم نبوده اند)
غربالگری دوم رو هم انجام دهید(امنیوسنتز هم فقط روش تشخیصی ست نه درمانی نه هیچ چیز دیگر)
تست نیفتی هم هست که خطر کمتر و دقت بیشتر دارد البته آنهم فقط تشخیصی ست
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “آزمایشات دوران بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 15 مهمان