امپول روگام؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من هفته 26بارداریم.گروه خونیم او منفی است و همسرم اب مثبت.در هفته 14بارداری و 25 بارداری ازمایش کومبس غیرمستقیم دادم.و هر دو جوابش منفی بود.پزشکم میگه چون جوابش منفیه نیازی نیست روگام تزریق کنم.اگه طی بارداریم دچار مشکل شدم روگام تزریق کنم وگرنه تا بعد زایمان نیازی نیست.نگران که مشکلی واسه بچم پیش نیاد.چون من قبلا یه سقط تو هفته دهم داشتم و بعد سقطم هم روگامو تزریق نکردم.ازتون خواهش میکنم جواب دین و منو از نگرانی در بیارین.ممنوم

سلام
نه عزیزم!!!! حتماً باید تزریق کنید ! اصلاً این آزمایش را می دهیم تا مطمئن شویم که اگر منفی بود، روگام رو تزریق کنیم.!!!! حتما و حتماً!!!
كارشناس مامايي فيروز

KarshenaseMamaee نوشته شده:سلام
نه عزیزم!!!! حتماً باید تزریق کنید ! اصلاً این آزمایش را می دهیم تا مطمئن شویم که اگر منفی بود، روگام رو تزریق کنیم.!!!! حتما و حتماً!!!
سلام/متشکرم از راهنمایی بسیار خوبتون-با چند پزشک دیگه که مشورت کردم .بهم گفتند باید حتما روگامو بزنم و منم استفاده کردم.حالا میخاستم بدونم همون 300میل رو باید تزریق میکردن ؟؟؟؟؟؟:roll:سوال بعدیم اینه که مصرف کپسول سوپراکل روی یک عدد که حاوی کلسیم.ویتامین د3.منیزیم و روی هست .اشکالی نداره؟//؟؟؟/وکپسول اف و اف که اهن و فولیک اسید چطور؟

سلام
بله!در هفته‌هاي‌26-28 بارداري‌ يك‌ ويال( mcg vials‌300 )و در محدوده‌ 72ساعت‌ بعد از زايمان‌ نيز بايد يك‌ ويال‌ ازراه‌ داخل‌ عضلاني‌ تزريق‌ شود.
منتظر ادامه پاسخ باشید.
آخرین ويرايش توسط 1 on KarshenaseMamaee, ويرايش شده در 0.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “آزمایشات دوران بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 11 مهمان