کااااارشناس محترررررررررررم

سلام خدمت کارشناس محترم من این ماه 12 14 17 پری اقدام داشتم و 20 آذر تاریخ پریم بود وسیکلم 26 روزه هست که تا الان که 24 آذر هست پری من نیومده همه علائم رو هم دارم و من تا بحال تاخیر نداشتم ولی تا الان 4 بار 2 بار قبل پری 23 و25 پری بیبی منفی شد 28 و30 پری هم بی بی گذاشتم منفی شد دلیل چیه؟
علائم های من: پادرد وکمر درد بی حس شدن دست وپاها ..سردرد ..احساسی خیسی ... زیاد نمیتونم سر پا بایستم .. بعضی اوقات سرم گیج میره .. درد تخمدان و زیر شکم و یکم تکرر ادرار .. احساس خستگی..خیلی کم خواب شدم ... احساس ضعف .. زود به زود گرسنه میشم..

کارشناس محترم من بالاخره پریود شدم ولی میشه تاخیر پریود رو بگید که چرا سیکل من 26 روزه بوده الان شده تاخیر داشتم وشده 30 روزه ممنونم

____

خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا

Re: کااااارشناس محترررررررررررم

سلام
آزی جا«! عوامل زیادی روی رخداد پریود و چگونگی آن موثر هستند که از آن عوامل حتی استرس و تمرکز مادر بر پریود و ... می باشد در هر صورت اگر حجم خونریزی تون نرمال بود همه چیز طبیعی ست
كارشناس مامايي فيروز

باسلام فراوان
من درروز 18 و 19 پریود داروهام:متفورمین500.داپ هاستون و اسیدفولیک را فراموش کردم مصرف کنم که هرکدام روزی یک عددبود
الان در صبح روز 20پری چگونه مصرف کنم که اثرگذارباشند؟
درروز17پری ترشحات بی رنگ وبی بو ونخ مانندداشتم که تابه حال ندیده بودم
امکان دارد باردارشده باشم؟
در صبح روز19پری درسه سانتی نافم چیزی به اندازه ی گردو منقبض شد وبعدازچندثانیه رهاشد وچندین بار(5-6)این اتفاق افتاد ولی درشب همان ناحیه و روی تخمدان راستم(همان جایی که دستگاه سونورا دکتربرای تعیین سایزفولیکول می گذاشت) شدیدا وبه اندازه 5دقیقه مداوم تیرکشید وبعدهم ساکت شد ودرطول روز هم این اتفاق چندباری افتاد ولی نه به شدت شب.
ازصبح روز20 پری زیردلم مدام منقبض هست ولی نه جوری که ازاردهنده باشه.
علت این اتفاق ها چیست؟
ایابه درصدبارداریم دراین ماه ربطی دارد یابیماری دیگری گرفتم؟
امکان دارد که کیست اورده باشم؟

روز13پری که سونو دادم خبری ازکیست نبود.یاشاید عفونت ادراریامثانه؟
توروخداکمکم کنید
من خیلی استرس دارم وتنها امیدم بعد ازخدابه جواب های دلگرم کننده ی شماست کارشناس عزیز
Zahra

آزی نوشته شده:سلام خدمت کارشناس محترم من این ماه 12 14 17 پری اقدام داشتم و 20 آذر تاریخ پریم بود وسیکلم 26 روزه هست که تا الان که 24 آذر هست پری من نیومده همه علائم رو هم دارم و من تا بحال تاخیر نداشتم ولی تا الان 4 بار 2 بار قبل پری 23 و25 پری بیبی منفی شد 28 و30 پری هم بی بی گذاشتم منفی شد دلیل چیه؟
علائم های من: پادرد وکمر درد بی حس شدن دست وپاها ..سردرد ..احساسی خیسی ... زیاد نمیتونم سر پا بایستم .. بعضی اوقات سرم گیج میره .. درد تخمدان و زیر شکم و یکم تکرر ادرار .. احساس خستگی..خیلی کم خواب شدم ... احساس ضعف .. زود به زود گرسنه میشم..

کارشناس محترم من بالاخره پریود شدم ولی میشه تاخیر پریود رو بگید که چرا سیکل من 26 روزه بوده الان شده تاخیر داشتم وشده 30 روزه ممنونم

____
این تغییرات در پریود بسیار عادی ست اگر زیر ۱۰روز باشد اگر سه سیکل متوالی به این صورت نامنظم بودارزش بررسی دارد.
كارشناس مامايي فيروز

مامان زهرا نوشته شده:باسلام فراوان
من درروز 18 و 19 پریود داروهام:متفورمین500.داپ هاستون و اسیدفولیک را فراموش کردم مصرف کنم که هرکدام روزی یک عددبود
الان در صبح روز 20پری چگونه مصرف کنم که اثرگذارباشند؟
درروز17پری ترشحات بی رنگ وبی بو ونخ مانندداشتم که تابه حال ندیده بودم
امکان دارد باردارشده باشم؟
در صبح روز19پری درسه سانتی نافم چیزی به اندازه ی گردو منقبض شد وبعدازچندثانیه رهاشد وچندین بار(5-6)این اتفاق افتاد ولی درشب همان ناحیه و روی تخمدان راستم(همان جایی که دستگاه سونورا دکتربرای تعیین سایزفولیکول می گذاشت) شدیدا وبه اندازه 5دقیقه مداوم تیرکشید وبعدهم ساکت شد ودرطول روز هم این اتفاق چندباری افتاد ولی نه به شدت شب.
ازصبح روز20 پری زیردلم مدام منقبض هست ولی نه جوری که ازاردهنده باشه.
علت این اتفاق ها چیست؟
ایابه درصدبارداریم دراین ماه ربطی دارد یابیماری دیگری گرفتم؟
امکان دارد که کیست اورده باشم؟

روز13پری که سونو دادم خبری ازکیست نبود.یاشاید عفونت ادراریامثانه؟
توروخداکمکم کنید
من خیلی استرس دارم وتنها امیدم بعد ازخدابه جواب های دلگرم کننده ی شماست کارشناس عزیز
عزیزم جواب دادم دیگه
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “آمادگی برای مادر شدن”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 17 مهمان