Re: کارشناس محترم 4 روز تاخیر وبیبی منفی چرا؟

ممنونم .. هیچ انگار نه انگار روز 4پری هستم ..... خداروشکر چه زود حالم میاد سرجا ش.. فعلا بی خیال نی نی شدم ........بخاطر نی نی خیلی از شو
دور شدم ........ من جلوگیری رو میذارم کنار هر وقت خدا بخواد بده میده
خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا

فقط میخوام بیشتر بچسبم به شو بیچاره این یکی دو هفته هیچ تحویلش نگرفتم عشقم رو ......... فکر میکنه دوسش ندارم .... نمیدونه دیونه اش هستم
خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا

آزی نوشته شده:سلام خدمت کارشناس محترم من این ماه 12 14 17 پری اقدام داشتم و 20 آذر تاریخ پریم بود وسیکلم 26 روزه هست که تا الان که 24 آذر هست پری من نیومده همه علائم رو هم دارم و من تا بحال تاخیر نداشتم ولی تا الان 4 بار 2 بار قبل پری 23 و25 پری بیبی منفی شد 28 و30 پری هم بی بی گذاشتم منفی شد دلیل چیه؟
علائم های من: پادرد وکمر درد بی حس شدن دست وپاها ..سردرد ..احساسی خیسی ... زیاد نمیتونم سر پا بایستم .. بعضی اوقات سرم گیج میره .. درد تخمدان و زیر شکم و یکم تکرر ادرار .. احساس خستگی..خیلی کم خواب شدم ... احساس ضعف .. زود به زود گرسنه میشم..جوش زدن روی صورت

کارشناس محترم من بالاخره پریود شدم ولی میشه تاخیر پریود رو بگید که چرا سیکل من 26 روزه بوده الان شده تاخیر داشتم وشده 30 روزه ممنونم

کارشناس محترم من 3 روزه که پیام گذاشتم ولی جواب ندادید......... دوستان میگن تاخیر بخاطر این بوده که داری آماده میشی برای بارداری درسته لطفا جواب بدید لطفا من چکار کنم دکتر گفته همسرم فولیک اسید بخوره اما نمیخوره کاکائو زیاد میخوره که کافئین داره وباعث ضعیف شده اسپرم میشه بنظر شما من باید بصورت خوراکی چی بهش بدم که برای اسپرم موثر هست ببخشید زیاد شد ........
سلام عزیزم ببین خانمی تغییر در روز عادت ماهیانه اگر تا زیر ۱۰روز باشه موردی نداره و به علل مختلفی اتفاق می افته که از تغییر در رژیم غذایی بگیر تا استرسها و.....اگر تا سه دوره پریودهات اینجور موند ارزش بررسی دارهدبرای همسر ویتامین ای و قرص زینک پلاس مناسبه ولی نظر دقیقتر با بررسی آزمایش همسرتون امکان پذیره
كارشناس مامايي فيروز

آزی نوشته شده:ممنونم .. هیچ انگار نه انگار روز 4پری هستم ..... خداروشکر چه زود حالم میاد سرجا ش.. فعلا بی خیال نی نی شدم ........بخاطر نی نی خیلی از شو
دور شدم ........ من جلوگیری رو میذارم کنار هر وقت خدا بخواد بده میده
بهترین کارو میکنی آزی جان عشقت رو بچسب خدا خودش نینی رو به موقعش میندازه توی بغلتون :mrgreen: انشاالله به زودی با امید به خدا....
وقتی خداوند از پشت دستانش را روی چشمانم گذاشت
از لای انگشتانش آنچنان محو دیدن دنیا شدم
که فراموش کردم منتظر است تا نامش را صدا کنم...
ارسال پست

بازگشت به “آمادگی برای مادر شدن”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان