کارشناس محترم 4 روز تاخیر وبیبی منفی چرا؟

سلام خدمت کارشناس محترم من این ماه 12 14 17 پری اقدام داشتم و 20 آذر تاریخ پریم بود وسیکلم 26 روزه هست که تا الان که 24 آذر هست پری من نیومده همه علائم رو هم دارم و من تا بحال تاخیر نداشتم ولی تا الان 4 بار 2 بار قبل پری 23 و25 پری بیبی منفی شد 28 و30 پری هم بی بی گذاشتم منفی شد دلیل چیه؟
علائم های من: پادرد وکمر درد بی حس شدن دست وپاها ..سردرد ..احساسی خیسی ... زیاد نمیتونم سر پا بایستم .. بعضی اوقات سرم گیج میره .. درد تخمدان و زیر شکم و یکم تکرر ادرار .. احساس خستگی..خیلی کم خواب شدم ... احساس ضعف .. زود به زود گرسنه میشم..

کارشناس محترم من بالاخره پریود شدم ولی میشه تاخیر پریود رو بگید که چرا سیکل من 26 روزه بوده الان شده تاخیر داشتم وشده 30 روزه ممنونم
آخرین ويرايش توسط 1 on آزی, ويرايش شده در 0.

خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا

Re: کارشناس محترم 4 روز تاخیر وبیبی منفی چرا؟

سلام خدمت کارشناس محترم من این ماه 12 14 17 پری اقدام داشتم و 20 آذر تاریخ پریم بود وسیکلم 26 روزه هست که تا الان که 24 آذر هست پری من نیومده همه علائم رو هم دارم و من تا بحال تاخیر نداشتم ولی تا الان 4 بار 2 بار قبل پری 23 و25 پری بیبی منفی شد 28 و30 پری هم بی بی گذاشتم منفی شد دلیل چیه؟
علائم های من: پادرد وکمر درد بی حس شدن دست وپاها ..سردرد ..احساسی خیسی ... زیاد نمیتونم سر پا بایستم .. بعضی اوقات سرم گیج میره .. درد تخمدان و زیر شکم و یکم تکرر ادرار .. احساس خستگی..خیلی کم خواب شدم ... احساس ضعف .. زود به زود گرسنه میشم..جوش زدن روی صورت

کارشناس محترم من بالاخره پریود شدم ولی میشه تاخیر پریود رو بگید که چرا سیکل من 26 روزه بوده الان شده تاخیر داشتم وشده 30 روزه ممنونم

کارشناس محترم من 3 روزه که پیام گذاشتم ولی جواب ندادید......... دوستان میگن تاخیر بخاطر این بوده که داری آماده میشی برای بارداری درسته لطفا جواب بدید لطفا من چکار کنم دکتر گفته همسرم فولیک اسید بخوره اما نمیخوره کاکائو زیاد میخوره که کافئین داره وباعث ضعیف شده اسپرم میشه بنظر شما من باید بصورت خوراکی چی بهش بدم که برای اسپرم موثر هست ببخشید زیاد شد ........
خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا

سلام آزی جون خوبی؟چه خبر ها امیدوارم حالت خوب باشه من نمیدونم چرا کارشناس به سوالهای تو جواب نداده آخه دیشب واسه همه پست ها جواب گذاشتن.آزی یاسین باز مریض شده با این که اشتهاش خوبه اما از اول مهر تا حالا چند دفعه است که مریض شده خیلی ضعیفشده نمیدونم چرا اینقدر سرما میخوره بچگی هاش اصلا اینجوری نبود

پیغام خصوصی قبلی | پیغام خصوصی بعدی
عنوان پیغام: خدایا میشه این ماه به منم یه نی نی بدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
از: مامان زهرا
فرستاده شده: 26 آذر 92, 13:42
به: KarshenaseMamaee
پیغام
با سلام فراوان خدمت شما

من3 سال هست که ازدواج کردم وحدود9ماه هست که قصدبارداري دارم که اتفاقي نيافتاده.4ماه قرص مدروکسي پروژسترون مصرف کردم که پري 27روزه شد درصورتي که قبلش نامنظم و34-35روزه بودم
ازروز3پريوداين ماه داروهاي :
متفورمين-اسيدفوليک-کلوميفن-لتروفم (مطمئن نيستم اسم اخري را) مصرف کردم ودر روز13پري رفتم سونو که فوليکولم 17 ميل بر تخمدان راست بود وامروزکه 14پري هستم دکتربرام دوتا امپول hcg5000وقرص duphaston رانوشته که قرص راشبي 1عددوامپول هارا16پري باهم بزنم.

ببخشيدطولاني شد
اياامکان بارداري در اين ماه رادارم؟چنددرصد؟داروهاي تجويزشده صحيح هستند؟عوارض امپول هاچيست (من تاحالانزدم)؟دردغيرطبيعي دارند؟اگراين ماه پري شوم بازهم بايدهمين پروسه راتکرارکنم؟چون اين ماه قرص مدروکسي را مصرف نکردم امکان عقب انداختن دارم؟چندساعت پس ازتزریق امپول ها بایدنزدیکی داشت؟

توروخداجواب بدین

سلام دوست عزیز متوجه نشدم این ماه کدوم قرص رو مصرف کردی؟
دوتا آمپول رو زدی شب نزدیکی داشته باش
قرص مدروکسی هم برای تنظیم پریودی هست
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..
ارسال پست

بازگشت به “آمادگی برای مادر شدن”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 14 مهمان