کمک علت بار دار نشدن من چی

با سلام به خدمت کارشناس عزیز من حدود 3 ماه اقدام به بارداری کردم و از همان ماه اول برای چکاب کامل به پزشک مراجعه کردم ودکتر به من قرص استرومارین وقرص دگزامتازون داد که ازوز 5 تا 25 قاعدگی استفاده کنم و در روز 13 هر ماه دو امپول ای وی اف سی تزریق کردم وبهد از ان یک شب در میان نزدیکی داشتم این روش را 3 ماه دارم هر ماه انجام می دم و اما بار دار نشدم می خواستم علت چیست؟ و سوال دوم این که من بعد از نزدیکی مقداری منی از من خارج می شود علت چیست؟ خواهش می کنم خیلی زود جواب من بدهی خواهشن

Re: کمک علت بار دار نشدن من چی

نی نی ناز نوشته شده:با سلام به خدمت کارشناس عزیز من حدود 3 ماه اقدام به بارداری کردم و از همان ماه اول برای چکاب کامل به پزشک مراجعه کردم ودکتر به من قرص استرومارین وقرص دگزامتازون داد که ازوز 5 تا 25 قاعدگی استفاده کنم و در روز 13 هر ماه دو امپول ای وی اف سی تزریق کردم وبهد از ان یک شب در میان نزدیکی داشتم این روش را 3 ماه دارم هر ماه انجام می دم و اما بار دار نشدم می خواستم علت چیست؟ و سوال دوم این که من بعد از نزدیکی مقداری منی از من خارج می شود علت چیست؟ خواهش می کنم خیلی زود جواب من بدهی خواهشن
بررسی مجدد برخی آزمایشات وارزیابی همسر و بررسی منظم اندازه فولیکولها وبررسی عکس رنگی از مقدمات است شما بررسی کردین!
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “آمادگی برای مادر شدن”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 16 مهمان