بی حس شدن وتیر کشید پاها همیشه علائم پری هست؟؟؟

سلام دوستان من امروز ٢٠ پری هستم و٦ روز دیگه مونده تا پری بعدی... پادرد علائم پری هست پاهام تیرمیکشن وبی حس میشن طوری که نمیتونم سر پا بایستم همیشه هرپری پادرد داشتم ولی دیگه نه به این شکل وشدید لطفا بگید :( :( :( :( :( :( :( :P

خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا

Re: بی حس شدن وتیر کشید پاها همیشه علائم پری هست؟؟؟

شانس مارو ببین یه نفر نیست جواب بده شکمم هم درد داره تخمدانهام هم بعضی اوقات تیر میکشه ولی پاهام کامل بی حس میشن
خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا

سلام آزي جان اميدوارم باردار باشي ميخوام تجربه بارداري رو بهت بگم منم پا درد شديد داشتم همراه با تير كشيدن پا ودور نافم تير ميكشيد البته كف دستم يه جوري گيزگيز ميشد .
انشالله كه مامان شدي.
يا ارحم الراحمين ويا اكرم الاكرمين

سلام آزی جون امیدوار حالت خوب باشه خانومی.من این علامت درد پا رو توی حاملگی ام نداشتم ولی دو تا علامتی که خیلی بیشتر به علامت های حاملگی شبیه هستن.درد یک طرفه تخمدان.گاهی وقتا تیر کشیدن و حساس شدن سینه ها واینکه زیر ناف از وسط شکم به دوطرف خیلی تیر میکشه به خاطر شکم اول میگن آدم اینجوری میشه.من یکی که خیلی امیدوارم حامله باشی و خیلی دوست دارم هر چه زودتر از این استرس بیای بیرون.البته علائم پریود وحاملگی رو خیلی میگن شبیه به هم هستش ولی واسه من اصلا اینجوری نبود گلم.خیلی دوست دارم الهه :wink: :P

سلام الهه جون مرسي از تجربه ات وكمكت انشالله خدايه دخترسالم بهت بده ... خوبي الما جون عزيزم بخدا خيلي برات ناراحت شدم وهمش ميگفتم خبري از الما نيست كاش شماره شو داشتم انشالله اينباري بارداري طبيعي وسالمي داشته باشي ... مرسي مريم عزيز.. انشالله خدا دخترت رو برات نگه داره وهرچي از خدا ميخواي بهت بده .. من علائم پري هميشه ٣ روز قبل پري مي اومد ولي اينباري چند روز بعد تخمك گذاري ديگه دردا شروع شد شايدم پري زود بخوادبياد خدايا من خيلي منتظر ني ني هستم ولي هرچه رضاي تو باشه راضيم

آزی نوشته شده:سلام دوستان من امروز ٢٠ پری هستم و٦ روز دیگه مونده تا پری بعدی... پادرد علائم پری هست پاهام تیرمیکشن وبی حس میشن طوری که نمیتونم سر پا بایستم همیشه هرپری پادرد داشتم ولی دیگه نه به این شکل وشدید لطفا بگید :( :( :( :( :( :( :( :P
سلام عزیزم سندرم پیش از قاعدگی نامی است که روی مجموعه حالات شایعی گذاشتن که در دوره قبل از قاعدگی در افراد مختلف اتفاق می افتد که بسیار متفاوت و متنوع است اصلا در افراد ثابت نبوده و شدت وضعف آن ممکن است در هر سیکل تغییر کند در صورت تکرار این پادرد شدید در دو دوره آینده و متوالی با پزشک خود مشورت کنید در حال حاضر به نظر می رسد مورد خاصی نباشد
كارشناس مامايي فيروز

خیلی نا امید شدم من از 7 8 روز قبل از قاعدگی همه علائم بارداری رو داشتم در صورتیکه دردای پری من همیشه 3 روز قبل از پری شروع میشد

سلام آزی جان چرا اینقدر ناامیدی؟مگه پری شدی؟
شاید این علامت های حاملگی باشه گلم.راستی آزی جون شما که تا چهارشنبه واسه پری وقت داری شاید علائم پری رو دیدی آره؟میگم آزی جون اصلا نمیتونی بیای یاهو آخه خیلی دلم واست تنگ شده اگه میای بگو کی و چه ساعت و روزی من هم بیام.البته فکر نکنم این روزها زیاد حوصله داشته باشی گلم.حالا اگه میری بهم خبر بده.امیدوارم خوب باشی و زودتر خوشحالیت رو ببینم. دوست دارت الهه :P

سلام الهه جون ببخش الان اصلا حوصله هيچي رو ندارم اين همه علائم دارم همش ميگن علائم پري هست بابا من قبل پري ٣ روز قبلش علائم داشتم ولي اينباري ٧ ٨ روزه كه همه جور علائم دارم وقبل پري هم به شدت الان نبود دردا..يه كمر درد وشكم درد وپادرد خيلي كم درحد٣ روز قبل پري انشالله كه خدا به خير كنه .... من خيلي اميدوارم خيللللللللللللللللي...............

سلام ازی جان.تو علایمت خیلی شبیه علایم منه.یادمه ازروز شانزدهم پادرد و تخمدان درد داشتم.اونم یک طرفه
موقع خم شدن و جارو کشیدن درد میگرفت و سنگین میشد زیر شکمم. علامت دیگه ای نداشتم جز مقداری ضعف.
من که برات خیلی امیدوارم و درکت میکنم.دقیقا مثل اوایل اقدامم هستی.بی تاب و منتظر..
امیدوارم باخبرای خوش بیای.راستی بی بی چک من یه روز مونده به موعد پری مثبت شد.

سلام مریم جان هستی؟عزیزم
سلام آزی جان امیدت بخدا باشه عزیزم ایشاا......... که علادم بارداری هست
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

maryam2662 نوشته شده:سلام ازی جان.تو علایمت خیلی شبیه علایم منه.یادمه ازروز شانزدهم پادرد و تخمدان درد داشتم.اونم یک طرفه
موقع خم شدن و جارو کشیدن درد میگرفت و سنگین میشد زیر شکمم. علامت دیگه ای نداشتم جز مقداری ضعف.
من که برات خیلی امیدوارم و درکت میکنم.دقیقا مثل اوایل اقدامم هستی.بی تاب و منتظر..
امیدوارم باخبرای خوش بیای.راستی بی بی چک من یه روز مونده به موعد پری مثبت شد.

سلام مریم جون مرسی الان 7 8 روزی میشه که علائم دارم الان همش زیر شکمم در دمیکنه وپاهام خیلی درد میکنن وبی حس میشن هرچی خدا بخواد من سپردم به خودش :P :P :P
منم امروز 3 روز مونده به پری وبیبی گذاشتم ومنفی شد ... دیگه تا تاخیر چند روزه نداشته باشم بی بی نمیذارم
ارسال پست

بازگشت به “آمادگی برای مادر شدن”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 12 مهمان