Re: خانم کارشناس لطفا

اغلب افراد که ویتامین D شون رو می سنجند در رنج نرمال اما کم است. به درمانگرتون اطلاع بدهید اما آنرمال یا عجیب نیست.
نرمال است اما اگر لووتیروکسین مصرف کرده اید ؛باید درمانتون ادامه یابد کمکاری تیروئید با دارو کنترل می شود اما نباید دارو را قطع کرد تا مجدد نامنظم نشود.

كارشناس مامايي فيروز

باسلام فراوان
من درروز 18 و 19 پریود داروهام:متفورمین500.داپ هاستون و اسیدفولیک را فراموش کردم مصرف کنم که هرکدام روزی یک عددبود
الان در صبح روز 20پری چگونه مصرف کنم که اثرگذارباشند؟
درروز17پری ترشحات بی رنگ وبی بو ونخ مانندداشتم که تابه حال ندیده بودم
امکان دارد باردارشده باشم؟
در صبح روز19پری درسه سانتی نافم چیزی به اندازه ی گردو منقبض شد وبعدازچندثانیه رهاشد وچندین بار(5-6)این اتفاق افتاد ولی درشب همان ناحیه و روی تخمدان راستم(همان جایی که دستگاه سونورا دکتربرای تعیین سایزفولیکول می گذاشت) شدیدا وبه اندازه 5دقیقه مداوم تیرکشید وبعدهم ساکت شد ودرطول روز هم این اتفاق چندباری افتاد ولی نه به شدت شب.
ازصبح روز20 پری زیردلم مدام منقبض هست ولی نه جوری که ازاردهنده باشه.
علت این اتفاق ها چیست؟
ایابه درصدبارداریم دراین ماه ربطی دارد یابیماری دیگری گرفتم؟
امکان دارد که کیست اورده باشم؟

روز13پری که سونو دادم خبری ازکیست نبود.یاشاید عفونت ادراریامثانه؟
توروخداکمکم کنید
من خیلی استرس دارم وتنها امیدم بعد ازخدابه جواب های دلگرم کننده ی شماست کارشناس عزیز
Zahra

مامان زهرا نوشته شده:باسلام فراوان
من درروز 18 و 19 پریود داروهام:متفورمین500.داپ هاستون و اسیدفولیک را فراموش کردم مصرف کنم که هرکدام روزی یک عددبود
الان در صبح روز 20پری چگونه مصرف کنم که اثرگذارباشند؟
درروز17پری ترشحات بی رنگ وبی بو ونخ مانندداشتم که تابه حال ندیده بودم
امکان دارد باردارشده باشم؟
در صبح روز19پری درسه سانتی نافم چیزی به اندازه ی گردو منقبض شد وبعدازچندثانیه رهاشد وچندین بار(5-6)این اتفاق افتاد ولی درشب همان ناحیه و روی تخمدان راستم(همان جایی که دستگاه سونورا دکتربرای تعیین سایزفولیکول می گذاشت) شدیدا وبه اندازه 5دقیقه مداوم تیرکشید وبعدهم ساکت شد ودرطول روز هم این اتفاق چندباری افتاد ولی نه به شدت شب.
ازصبح روز20 پری زیردلم مدام منقبض هست ولی نه جوری که ازاردهنده باشه.
علت این اتفاق ها چیست؟
ایابه درصدبارداریم دراین ماه ربطی دارد یابیماری دیگری گرفتم؟
امکان دارد که کیست اورده باشم؟

روز13پری که سونو دادم خبری ازکیست نبود.یاشاید عفونت ادراریامثانه؟
توروخداکمکم کنید
من خیلی استرس دارم وتنها امیدم بعد ازخدابه جواب های دلگرم کننده ی شماست کارشناس عزیز
دوز فراموش شده را رها کنید و طبق معمول قبل ادامه دهید
وجود این ترشحات اصلا ملاکی برای بارداری نیست
گاهی حرکات پریستالتیک روده که طبیعیست گاهی یبوست گاهی فولیکولهای بزرگی که بدنبال داروهای کمک باروری استفاده میشود گاهی عفپنتهای فوقانی زنان گاهی عفونت مثانه یا ادرار ایجاد درد میکند با اینحال درد یک علامت است و باید بدنبال علایم بیشتری برای تایید هرکدام ازین مواردبود عزیزم بدون اگر قصد بارداری داری استرس روی سیستم ایمنی و هورمونهای بذنت تاثیر گذاشته و تا حدی روند باروریتو مختل میکنه چای آویشن و سبز رو ترک نکن به خدا اعتماد کن و برای آرامشت از او کمک بگیر و به وجودی که او بتوهدیه کرده با علاقه نگاه کن تو انقدر خوبی که شایسته مادر شدنی.به یه پزشک امین هم مراجعه کن.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “آمادگی برای مادر شدن”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 16 مهمان