خدایا میشه این ماه به منم یه نی نی بدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خدایا میشه این ماه به منم نی نی سالم بدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :roll: :roll: :roll: :roll:
دیگه ازخوابای نی نی های جور وا جور خسته شدم الان 2شبه که اقدام کردم و همینطور شبا خواب نی نی میبینم :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
چی میشه روزی برسه به واقعیت به نی نی خودم شیر بدم همش خواب میبینم دارم به نی نی های دیگه شیر میدم :( :( :( :(

ای خدا به منم نظری کن منتظرم :P :P :P :P :P :P
خداااااااااااا جووونم نمیدونم چرا ولی خیلی امیدوارم ................ نا امیدم نکن .......... :P :P :P :P :P

خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا
پیوست ها
323536_7KU6iRZ3.gif
(28.88کیلو بایت)1330 مرتبه دانلود شده

Re: خدایا میشه این ماه به منم یه نی نی بدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام آزی جان نگران نباش عزیزم ایشاا...... بزودی خبر بارداریت رو میذاری گلم استرس ونگرانی رو از خودت دور کن
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

آزی نوشته شده:مرسي رز عزيز چه خوب شد كه اومدي سايت عزيزم انشالله همين زوديا خبربارداريت.....

قربانت آزی جان ایشاا..... نی نی سالم و صالح هیچ نگران نباش عزیزم ماشاا........ سنت خوبه وخداروشکر یکبار باردارشدی نگران هیچی نباش دوباره هم بهمین زودی ها باردار میشی ایشاا....... :D :D :D
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

سلام آزی جون ایشالله که زود زود میای خبر بارداریتم میگی من اینجا خودم واست تایپیک میذلرم گلم.من که از الان تا روز 20 دارم روز شماری میکنم واسه روز مامان شدن آزی اصلا هم استرس نداشته باش گلم.دوست دارم الهه
ارسال پست

بازگشت به “آمادگی برای مادر شدن”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 15 مهمان