Re: خدایا میشه این ماه به منم یه نی نی بدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام آزی جون امیدوارم خوب باشی نمیدونم چی بگم گلم من هم گیج شدم ولی من سر حاملگیم خیلی بیخیال بودم بعد از 15 روز تاخیر تازه یه بی بی چک گذاشتم بعدش فرداش هم رفتم آز دادم تو هم 7-8 روزی صبر کن آز بده اگه منفی شد حتما برو پیش یه دکتر خوب شاید خدای نکرده مشکل دیگه ای باشه ولی به نظر من زیاد حساس نشو

عزیزم آخه آزمایشگاه که نزدیکم نیست نیم ساعت راهه گذاشتم پنجشنبه که شوجونم هستش اون منو ببره صبح .. راستی آز بتا چقد طول میکشه؟
خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا

بچه ها آزی جون و نازلی خانوم من یه کوچولو میرم کارهام رو انجام بدم از ساعت 10:30 دیگه میام کامل میمونم.امیدوارم آزی جون تو هم هر چه زودتر خیالت راحت بشه و از این استرس بیای بیرون اینجوریی خیلی واست بده.اگه حامله باشی هم برای تو هم اون بچه اصلا خوب نیستش فعلا بای تا بعد :wink:

من سر بچه ام صبح آزمایش دادم ساعت 2-3 عصر جوابمو گرفتم من زیاد متوجه نشدم دادمش به خواهرشوهرم اون شوهرش دکتره سریع گفت :زده مثبت بعدش عصرش بردم دکتر چند ساعتی بیشتر طول نمیکشه صبح ها آزمایشگا ها آز میگیرن عصر جوا بها رو میدن.اینجا اینجوریه

ببین آزی من جاب تو بودم با این استرس صبح با آزانشس میرفتم آز میدادم اگه شده بود عصرش هم پیاده میرفتم خودم جوابو میگرفتم تو که خودتو میکشی با این استرس .پاشو وقتایی که نباید صبوری کنی داری الکی به تاخیر میندازی

نمیدونم مینو جون هر چی هست دیگه این آزی بسشه به خدا استرسی که این داره من تو کل حاملگیم و سر زایمانم نداشتم واسش خوب نیست باید هر کاری یکنه زودتر باشه شوهر نشد مامانی یه کس دیگه ای به خدا فردا بچه اش خیلی اذیتش میکنه من سر خواهر خودم دیدم با چشمهام

سپردمش به خدا واصلا استرس ندارم هرچه خدا بخواد راضیم به رضای خودش.. اگه خودش بخواد بهم نی نی میده اگه نخواد نمیده دیگه هیچ کاری ندارم اصلا شاید بذارم تا هفته بعد...
من به همینم شاکرم که این ماه پری نشدم وعلائم های بارداری دارم هرچه خدا بخواد........ از خدا خواستم جوابمو داد خدایا شکرت
خدایا به همه دوستان منتظرم کمک کن به منم کمک کن چون منم هنوز هیچی از خودم نمیدونم
خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا

مینو جون من برم کارهام رو انجام بدم ببخشید بیدار نشده اومدم اینجا شو من هم حساس روی کارهای خونه.این آزی هم که معلوم نیست کجاست نکنه رفته باشه آز بده .ایشاللهمن میم تا 1 ساعت دیگه دوباره میام فعللا بای

نه فعلا نه آز میدم ونه بی بی بیخیال نه کار سنگین میکنم خوب هم مراقبت میکنم میخوام مثل ناجی جوووون بی خیال باشم

آزی نوشته شده:عزیزم آخه آزمایشگاه که نزدیکم نیست نیم ساعت راهه گذاشتم پنجشنبه که شوجونم هستش اون منو ببره صبح .. راستی آز بتا چقد طول میکشه؟
معمولا یه ساعت طول میکشه جواب بدن
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

سلام بچه ها من دوباره اومدم میخوام به آزی بگم نه آخه تو میتونی مثل ناجی بیخیال باشی صبح به صبح میای میزنی من بی بی چکم منفی شد زانوی غم بغل میگیری تا شب خوب چه کاریه یه آز بده خیال خودت و همه رو راحت کن اینن استرس ها هم اصلا برات خوب نیستش
ارسال پست

بازگشت به “آمادگی برای مادر شدن”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 14 مهمان