كارشناس محترم لطفا خيلي ضروريه.............

سلام وخسته نباشيد خدمت كارشناس محترم
من ماه قبل روز ١٣ پري صبح فقط همين يكبار اقدام را داشتم وباردارنشدم... امروز ٩ پري هستم وميخوام اگه خدا بخواد بچه اولم سالم وپسر باشه وبا دكترم صحبت كردم گفت براي پسردارشدن ١٣ ١٤ پري اقدام كن وسيكل من ٢٦ روزه هست... وناگفته نماندكه ٢ ماه پيش روز ١٣ پري طرفاي ظهر سونو دادم كه در لگن مايع آزاد ديده شد يعني تخمك آزاد شد و ماه قبل روز ١٢ پري سونو دادم طرفاي ظهر يه فولي ١٩ داشتم و دكتر گفت احتمالا ١٢ پري شب آزاد ميشه ...آيا باهمين سايز ١٩ آزادشده يا بعداز آزادشدن هم ١ تا٢ ميلي رشد ميكنه و وجود داره؟ حالا من ميخوام اقدام كنم براي پسر دقيق بايد ١٢ پري اقدام كنم يا١٣ پري ؟ چون ميترسم ١٣ پري تخمك رو از دست بدم يا نه هنوز هم وجود داره؟ ويه سوال ديگه من روز ٧ پري بعداز پاك شدن ٢ بار نزديكي بدون جلوگيري داشتم احتمال بارداري هست؟ ممنونم .... لطفا جواب بديد ٣ شب ديگه بايد اقدام كنم منتظرم

خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا

Re: كارشناس محترم لطفا خيلي ضروريه.............

فولیکول روزی 2-3 میلی متر رشد می کنه و آزاد می شود و بعد از آزاد شدن رشدی ندارد.
برای تعیین جنسیت جداً کمک خاصی نمی تونم بکنم. به علاوه باید این رو هم در نظر داشته باشیم که به خاطر تعیین جنسیت اقدام برای بارداری را در حد 1 روز کاهش می دهیم و در نتیجه بدیهی ست احتمال باردار شدن در آن سیکل را در کل کم کرده ایم. چراکه آمدیم و تخمک گذاری شما در این سیکل دیرتر اتفاق افتاد در این صورت شما تخمک را از دست داده اید.
گفته می شود اگر اسپرم بتواند تا 5 شب در بدن زن زنده بماند احتمال باردرای برای نزدیکی 5 شب قبل از تخمگ گذاری هم تا حدی وجود دارد.
كارشناس مامايي فيروز

ممنونم كارشناس محترم ولي يه سوال ديگه ... من روز ١٢ پري سونو دادم و فولي ١٩ داشتم و ١٢ پري يعني ١٤ روز قبل از پري بعدي ميشه و احتمالا شايدم ١٠٠٪ ١٢ پري تخمك آزاد ميشه ..پس يعني با همين سايز ١٩ آزاد ميشه؟من ظهر سونو داده بودم وچنين فولي داشتم احتمال اين وجود داره كه تا شب ١٢ پري ١ يا٢ ميلي اضافه بشه؟ سايز ١٩ براي بارداري ضعيف نيست؟ پس از ١٢ پري شروع به اقدام ميكنم هر چي بشه دختر يا پسر خدايا شكرت فقط سالم باشه
خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا

ببخشید کارشناس محترم من اینبار که اقدام داشتم از روز تخمک گذاریم به بعد یه احساسی دارم نمیدونم احساس خارش هست یا مور مور شدن یا نمیدونم چه شکلیه فقط خیلی اذیتم میکنه .. من هیچ عفونت خارشی ندارم و همیشه بعد از نزدیکی وبعداز حمام با ژل بهداشتی فیروز خودمو میشورم دلیلش چی میتونه باشه؟؟؟؟ ...

سلام آزی جون دوست گلم امیدوارم که خوب و سلامت باشی فکر کنم این علایمی که گفتی به احتمال زیاد نشان از بارداری باشه.ایشالله من که تا روز 20 این ماه دارم روز شماری میکنم دوست گلم بیای بگی منم مامان شدم.کی بشه خودم بیام واست تایپیک بزنم بگم بچه ها آزی جون هم مامان شد خیلی دوست دارم الهه .نه نازلی گلم. :P

سلام الهه جون مر سي انشالله كه مال بارداري هست عزيزم .... از توهم ممنونم كه اينقدر بفكرمي راستي من هميشه ميگم الهه شايد يه وقتي حواسم نباشه بگم نازلي

نه بابا خواهش میکنم آزی جون.فقط سعی کن زیاد به خودت استرس وارد نکنی./آخه ممکنه روی جنین اثر بذاره گلم. اگه این ماه هم نشد ماه بعد آخه فکر کنم بدنت یه کم نیاز داره که آماده بشه گلم. تازه تو هم که 1 ماهه رفتی واسه اقدام جدی امیدوارم اگه پری شدی افسرده نشی و این سایت رو ول نکنی عزیزم.

آزی نوشته شده:ببخشید کارشناس محترم من اینبار که اقدام داشتم از روز تخمک گذاریم به بعد یه احساسی دارم نمیدونم احساس خارش هست یا مور مور شدن یا نمیدونم چه شکلیه فقط خیلی اذیتم میکنه .. من هیچ عفونت خارشی ندارم و همیشه بعد از نزدیکی وبعداز حمام با ژل بهداشتی فیروز خودمو میشورم دلیلش چی میتونه باشه؟؟؟؟ ...
راستش رو بخواهید در مورد چنین علامتی ، علت علمی به ذهنم نمی رسد یا لااقل من به آن برخورد نکرده ام
كارشناس مامايي فيروز

ممنونم كارشناس محترم من ٧ روز ديگه مشخص ميشه باردارم يا نه ولي از زمان لقاح تا زمان مشخص شدن اينكه باردارم آيا علائمي هم ميتونم داشته باشم مثلا زيرشكمم وتخمدانهام درد ميكنن وتخمدانهام بعضي وقتا تير ميكشن امروز ١٩ پري هستم.... يا اين علائم علت ديگه دارن

سلام كارشناس محترم من امروز ٢٠ پري هستم و٦ روز ديگه روز پريمه پاهام خيلي تير ميكشه وبي حس ميشن بنظرتون من دارم پريود ميشم؟ كمرهم درد ميكنه همچنين زيرشكمم و تخمدانهام تير ميكشه

ازی جون اگه قرار باشه باردار باشی ممکنه علایم پری رو هم داشته باشی به این علایم توجه نکن و به خودت استرس وارد نکن که فکر کنی داری پری میشی.من اول بارداریم هی احساس میکردم میخوام پری بشم.درد تخمدانم داشتم که رفتم سونو دادم که یه وقت کیست نباشه

آزی نوشته شده:سلام كارشناس محترم من امروز ٢٠ پري هستم و٦ روز ديگه روز پريمه پاهام خيلي تير ميكشه وبي حس ميشن بنظرتون من دارم پريود ميشم؟ كمرهم درد ميكنه همچنين زيرشكمم و تخمدانهام تير ميكشه
سلام
آزاده جان! درسته که خانم های باردار دردهای مبهم زیر دلی رو گزارش می کنند اما نمی شه لزومآً با این دردها تشخیص گذاشت چراکه متاسفانه با علائم پیش از پریود هم پوشانی دارند
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “آمادگی برای مادر شدن”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 7 مهمان