مامان این ماه خودمم میگی نه؟ با من همراه باش

سلام دوستان عزیز با توکل بخدا میخوام مامان این ماه خودم باشم البته اگه خدا بخواد میخوام با امید به خدا و پرانرژی برم جلو....
انشالله که خدا هرچی خودش بخواد همون میشه......

خدایا کمکم کن عهدی را که با تو در طوفان بستم در آرامش فراموش نکنم.

نگاهم رو به سمت تو، شبم آیینه ی ماهه

دارم نزدیکتر میشم، یه کم تا آسمون راهه

به دستای نیاز من، نگاهی کن از اون بالا

من این آرامش محضو، به تو مدیونم این روزا

خدایا دوستت دارم، واسه هر چی که بخشیدی

همیشه این تو هستی که، ازم حالم رو پرسیدی

بازم چشمامو می بندم، که خوبی هاتو بشمارم

نمی تونم فقط میگم، خدایا دوستت دارم

تو دیدی من خطا کردم، دلم گم شد دعا کردم

کمک کن تا نفس مونده، به آغوش تو برگردم
تو حتی از خودم بهتر، غریبی هامو می شناسی

نمی خوام چتر دنیا رو، که تو بارون احساسی

خدایا دوستت دارم، واسه هر چی که بخشیدی

همیشه این تو هستی که، ازم حالم رو پرسیدی
بازم چشمامو می بندم، که خوبی هاتو بشمارم

نمی تونم فقط میگم، خدایا دوستت دارم.

این عکس پایینی صفحه پس زمینه تبلتم هست شو تا میبینش میگه "بابایی"

خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا
پیوست ها
11599916123.jpg
(33.8کیلو بایت)1175 مرتبه دانلود شده

Re: مامان این ماه خودمم میگی نه؟ با من همراه باش

راستی خدا!!!

دلم هوای دیروز را کرده...

هوای روزهای کودکی را...

دلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارم...

آرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورد!!!
خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا

پری این ماهم روز 25 آبان اومد وپری بعدیم 20 آذ رکه انشالله نمیاد ونی نی کوچولوم میاد تودلم الهی به امید تو......
پیوست ها
cute-babies-14.jpg
(33.36کیلو بایت)1169 مرتبه دانلود شده

خدایا چشم امید این ماه به تو دوخته ام کمکم کن نا امیدم نکن ..........
پیوست ها
h3343_323536_tMO9FcT8.jpg
(23.05کیلو بایت)1167 مرتبه دانلود شده

خدایا به حق این دعا نادعلی کمکم کن

سمِ الله الرحمن الرحيم

نادِ عَلیاً مَظهَرَالعَجائِب تَجِدهُ عَوَناً لَکَ فِی النَوّائِب لی اِلیَ اللهِ حاجَتی وَعَلَیهِ مُعَوَّلی کُلَّما اَمَرتَهُ وَ رَمَیتَ مُنقَضی فی ظِللّ اللهِ وَ یُضِلل اللهُ لی اَدعُوکَ کُلَّ هَمٍ وَغَمًّ سَیَنجَلی بِعَظَمَتِکَ یا اللهُ

بِنُبُوَّتِکَ یا مُحَمَّدَ بِوَلایَتِکَ یا عَلِیُّ یا عَلِیُّ یا عَلِیُّ اَدرِکنی بِحقِّ لُطفِکَ الخَفیَّ اللهِ اَکبَرُ اَنا مِن شَرِّ اَعدائکَ بَریءٌ اللهُ صَمَدی مِن عِندِکَ مَدَی وَعَلَیکَ مُعتَمِدی بِحقِّ إِیاکَ نَعبُدُ وَ إِیاکَ نَستَعینُ

یا اَبا لغَیثِ اَغِثنی یا اَبَا الَحَسَنَین اَدرِکنی یا سَیفَ اللهُ اَدرِکنی یابابَ اللهِ اَدرِکنی یا حُجَّهَ اللهِ اَدرِکنی یا وَلِیَّ اللهِ اَدرِکنی بِحَقَّ لُطفِکَ الخَفیَّ یا قَهّارُ تَقَهَّرتَ بِا لقَهرِ وَ القَهر ُفی قَهرِ قَهرکَ

یا قَهارُ یا قاهِرَ العَدُوّ یا واِلیَ الوَلِیَّ یا مَظهَرَ العَجائِبِ یا مُرتَضی عَلِیُّ رَمَیتَ مِن بَغی عَلَیَّ بِسَهمِ اللهِ وَ سَیفِ اللهِ القاتِلِ اُفَوَّضُ اَمری اِلیَ اللهِ اِنَّ اللهُ بَصَیرٌ بِالعَبادِ

وَ اِلحُکُم اِلهٌ واحِدٌ لا اِلهَ اِلاّ هُوَ الرَّحمنُ الرَّحیمُ یا غیاثَ المُستَغییَنِ یا دَلیلَ المُتَحیِّرِینَ یا اَمانَ الخائِفینَ یا مُعینَ المُتَوَکِلینَ یا رَاحِمَ المَساکینَ یا اِلهَ العالَمَینَ بِرَحمَتِکَ وَ

صَلَّی اللهُ عَلی سَیِّدِنا مُحَمَّدٍ وَ الِهِ اَجمَعین وَ الحَمدُ اللهِ رَبِّ العالَمینَ.

من به دعای نادعلی خیلی اعتقاد دارم طوری که بعداز هر نمازم میخونمش انشالله که خدا وحضرت محمد وامیرالمومنین کمکم کنن..........

بِعَظَمَتِکَ یا اللهُ بِنُبُوَّتِکَ یا مُحَمَّدَ بِوَلایَتِکَ یا عَلِیُّ یا عَلِیُّ یا عَلِیُّ

آزی جون دخترخوب
تواسترسوبزارکنارتوکل کن به خداایشالااین ماه مامان میشی عزیزم!
سهیلاجون تروخدابرامنم دعاکن حالاکه ضامنم شده پیش خدابهم نی نی داده صحیحوسالم به دنیابیادبغلش بگیرم.به همه منتظراهم ایشالا1نی نی سالم بده

سهیلا 1366 نوشته شده:ازی جون ان شالله که مامان میشی عزیزم خدا بزرگه و دعا بنده هاشو رد نمیکنه فردا دارم میرم حرم امام رضا حتما واست دعا میکنم عزیزم

سلام سهيلا جون ممنونم از لطفت .... ممنونم كه برام دعا ميكني.. از امام رضا بخواه يه ني ني سالم بهم بده همچنين بغيه منتظرا .... انشالله حاجت رواشي سهيلاجون
ارسال پست

بازگشت به “آمادگی برای مادر شدن”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 15 مهمان