افسر دگی در ماه هشتم بارذاری

سلام من تازه تو ماه هشتم بارداری رفتم و7 سال هم مشکل نازایی داشتم تا اینکه پارسال یکبار حامله شدم سقط شد واامسال که دوباره حامله شدم توماه هشتم هستم اضطراب شدیدی منو گرفته همش فکر میکنم که با این همه داروهای هورمونی که من استفاده کردم ممکنه بچم نا قص باشه یا زشتی باشه در صورتی که چند بار هم سنو سه بعدی انجام دادم وخدا رو شکر مشکل خاصی نداشته وتمام اعضا بدن او تشکیل شده بودن ولی باز هم من ترس خودمو دارم حتی اینقدر به فکر هستم که شبها کابوس میبینم خیلی میترسم اخه بعد از چند سال حامله شدم میترسم که این یکی رو هم یا از دست بدم یا مشکلی داشته باشه البته اینو بگم سری قبل که حامله شدم سقط کردم iui کرده بودم ولی این سری بصورت طبیعی حامله شدم لطفا کمکم کنید وبگید چکار کنم که این فکر وخیالات را از خودم دور کنم

سلام دوست خوبم خدایی که بعد 7سال تورو دلشاد کرده مطمئن باش ناامیدت نمیکنه مگر اینکه بهش شک کنی که اینم کفره :!: خدا صدای تورو شنیده و بهت جواب داده پس خودتو و بچتو بسپار بهش که اون بهترین محافظه.بد به دلت راه نده .توکل کن استرس اصلا برات خوب نیست سعی کن به معنویات بیشتر فکر کنی تا این 1 ماه هم به سلامتی تموم بشه و به امید خدا راحت زایمان کنی و بعد خبر سلامتی خودت و فرشته کوچولوتو بهمون بدی.یادت نره موقع زایمانت برای من و همه فیروزه ایهای منتظر دعا کنی :wink:
پرواز را به خاطر بسپار ..................پرنده مردنی است...........

سلام

نورا جون چه داروهایی مصرف میکنی؟واسه سقطتت دارو مصرف میکنی و تحت نظر کدوم دکتری عزیزم...........
اصلا نگران نباش و به خودت استرس نده گلم که این یه ماه هم به خوبی و خوشی تموم شه ونی نی نازت و بغل کنی..........
من 2 بار سقط داشتم و الان مرکز سقط های مکرر ابن سینا میرم
ارسال پست

بازگشت به “آمادگی برای مادر شدن”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 9 مهمان