سوال

سلام خانم کارشناس خسته نباشین ببخشین یه سوال داشتم
من عید پریود شدم وقتی تموم شد 4 روز بعد دوباره شدم سیکل های بعدیمم 27 و 31 روزه بود وقتی تموم شد 6 روز بعد دوباره شدم که 3 روز طول کشید تقریبا زیاد بود
به نظرتون مشکلم چیه البته میخوام دکتر برما ولی گفتم از شما بپرسم بعد...شما خیلی خوبین :wink:

دوست عزيز ديدن لك ما بين قاعدگي ها مي تواند ناشي از كيست تخمداني و يا عفونت دهانه رحم يا ...........
باشد !لذا شما نياز به انجام معاينه باليني و سونو داريد تا بتوان اظهار نظر كرد
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشین.ولی من لک نمیشم مثل پریوده دقیقا
البته دکتر رفتم واسم سونو نوشت رفتم جوابشو برای شما هم مینویسم،دستتون درد نکنه خانم لطف کردین

سلام خانم کارشناس
خسته نباشین خوبین؟
من دیروز سونو رفتم گفت همه چیت سالمه رحم،مثانه،تخمدان...

این جواب سونوم:
رحم به طول 76mm اکوی میومتر یکنواخت دارد
آندومتر به ضخامت 6mm می باشد
تخمدان ها به طول 31mm دارای اکوی طبیعی هستند.

پس چرا من اینهمه زیر شکمم،پهلوهام درد دارم؟

سلام ممنونم دوست عزیزم! شما خوبین؟ :wink:
این دردها و نیز تکرار قاعدگی با فاصله ی کم مسلماً طبیعی نیست پس حتماً با مراجعه بالینی و یک معاینه که در آن از نظر عفونت بررسی شوید و در صورت نیاز آزمایش هورمونی پیگیری کنید دوست خوبم!
كارشناس مامايي فيروز

سلام خانوم ممنونم شما هم خوبین؟
من پیش پزشک متخصص رفتم و برام داروهای متفورتکس،مترونیدازول،کرم واژینال،قرص یاسمین تجویز کرد
اما من هیچ اثر بهبودی نمی بینم و بازم درد دارم تازه بیشتر هم شده...
چرا اینجوریه؟میشه کمک کنین؟

سلام
عزیزم تجویز مترونیدازول ، نشان می دهد که شما عفونت داشته اید و احتمالاً درد زیر دل ممکن است به همان مربوط باشد ، درمان عفونت زمان می برد. ترشحات عفونی هم دارید؟
كارشناس مامايي فيروز

سلام
خسته نباشی ببخشید به خاطر اینکه خیلی اذیتتون میکنم
ولی ایشون من رو معاینه نکردن و همینجوری دارو نوشتن که من هم همه رو مصرف کردم ولی بهتر نشدم هنوز...
بله فکر کنم دارم :(

سلام
دوست عزیزم راستش رو بخواهید شواهد من رو ترقیب می کنه به مشا توصیه کنم به متخصص حاذقی مراجعه کنید چراکه در چنین مورادی حداقل کار معاینه از نظر بررسی عفونت و نیز بعد از آن درخواست آزمایشات هورمونی و ... است. درمان بدون تشخیص جایی ندارد...
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “روابط زناشویی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 4 مهمان