عوارض استفاده ی چند ماه پیاپی از

سلام کارشناس عزیز. من ماه پیش 6 عدد آمپول ‏hmg‏ و یه بسته لتروزول و یه بسته کلومیفن و ‏متفورمین استفاده کردم ولی نتیجه نگرفتم و باردار نشدم... البته ماه های پیش هم از این آمپول و ‏قرصها استفاده کردم مثلا یه ماه دو تا آمپول و یه ماه هم 5 تا آمپول زدم... حالا این ماه هم بدون ‏اینکه به دکترم مراجعه کنم از روی نسخه ی ماه قبل همون داروها و آمپول ها را خریدم و می ‏خوام این ماه هم دوباره همون راه را ادامه بدم... حالا سوالی که برام پیش اومده اینه که آیا ‏استفاده از این آمپول ها برای چند ما پی در پی عوارض بدی نداره؟ بعضی ها میگن تخمدانهات ‏را بزرگ میکنه طوری که تخمدانت نمی تونه تخمک را در خودش نگه داره، یا کیست ‏میاره.... می خوام نظر شما را بدونم که آیا قرصها و آمپول های ماه قبل را استفاده کنم؟ ‏
تصمیم دارم فقط همین ماه قرص مصرف کنم آخه الان شش ماهه دارم قرص مصرف میکنم...‏
کارشناس عزیز لطفا نظر خودتان را برام بنویسید
با تشکر

سلام
دوست عزیز ادامه روند درمان تحریک تخمک گذاری را من نیز توصیه دارم فقط طبق نظر پزشک داشته باشید چراکه از عوارش این درمان : سندرم تخمدان تحریک پذیر است (یعنی رشد تعداد زیادی فولیکول و بالارفتن درصد کیستها )که در صورت تنظیم نبودن مصرف دارو و نیز عدم کنترل سلامت تخمدان قبل از تکرار یا ادامه درمان، خطرات بسیاری را در پی دارد.
آخرین ويرايش توسط 1 on KarshenaseMamaee, ويرايش شده در 0.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “روابط زناشویی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 13 مهمان