دندان درد

با سلام خدمت كارشناس محترم.من تو هفته ١٨بارداري هستم و از ديروز دندان درد شديد كرفتم دكتر دندونمو به صورت سطحي بي حس كرد و كفت عفونت دارم و فقط كانال دندومو باز كرد و فقط بانسمان كرد و كفت اموكسي سيلين بخورم با اينكه الان خيلي درد دارم ولي به خاطر ني ني مسكن نميخورم.ميخواستم ببرسم ايا اين كارايي كه دكتر كرد واسه جنين خطر داره؟البته از دكتر خودمم برسيم كفت اشكالي نداره جون راه ديكه اي نداشتم

Re: دندان درد

شفق جون نی نیت به کلسیم احتیاج داره برای استخوان سازی.حتما لبنیات کم استفاده کردی که جنین داره از کلسیم دندونت استفاده میکنه .اول عفونت میکنه و بعد کم کم دندونت خرد وشکسته میشه.بیشتر لبنیات بخور.
* ملیکای من هدیه خدا و بیمه آقا امام رضا (ع) *

ممنونم خدا جون... واسه این تجربه منحصر به فرد که شبیه هیچ حس دیگه ای نیست...

shafagh نوشته شده:با سلام خدمت كارشناس محترم.من تو هفته ١٨بارداري هستم و از ديروز دندان درد شديد كرفتم دكتر دندونمو به صورت سطحي بي حس كرد و كفت عفونت دارم و فقط كانال دندومو باز كرد و فقط بانسمان كرد و كفت اموكسي سيلين بخورم با اينكه الان خيلي درد دارم ولي به خاطر ني ني مسكن نميخورم.ميخواستم ببرسم ايا اين كارايي كه دكتر كرد واسه جنين خطر داره؟البته از دكتر خودمم برسيم كفت اشكالي نداره جون راه ديكه اي نداشتم
سلام
اگر می دونستند که باردار هستید حتماً از آمپول بی حسی که در باردرای مجاز است استفاده کردند و جای نگرانی ندارد.
كارشناس مامايي فيروز

به به خانم دکتر عزیز پری جون
پری جون باید دکتر زنان میشدی گلم
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..
ارسال پست

بازگشت به “بهداشت دهان و دندان”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 14 مهمان