آيا حمام آب گرم يا داغ ضرر براي جن

سلام به كارشناسان عزيز
من تقريبا ده روزي ميشه از زمان پريودم گذشته،از بي بي چك هم استفاده كردم اون هم دو بار،مثبت بود و قرار فردا براي قطعي شدن برم آزمايش بدم.سوالي كه داشتم اينه كه شنيدم نبايد با آب گرم يا داغ حمام كرد،ولي من چند باري گرفتم.البته سوناي گرم نرفتم.فكر كنم دماي آب خيلي بيشتر از 37 درجه بود.ميترسم براي بچه ام اتفاقي بيفته.
آخه از يه طرف هم الان ديگه هوا سرد شده و نميشه با آب ولرم دوش يا حمام كرد.به نظر شما چيكار بايد كرد؟
من خيلي نگرانم،خواهشا جواب منو بديد...

سلام عزیزم انشاا... که آزمایشت هم مثبته
فکر نمیکنم حمام داغ اونقدر ضرر داشته باشه فقط چون یکم بخاراتش تنگی نفس میاره برای مادر سخته نفس کشیدن البته اونم توی ماههای بالاتر :mrgreen:
نظر کارشناس هم بپرس :wink:
وقتی خداوند از پشت دستانش را روی چشمانم گذاشت
از لای انگشتانش آنچنان محو دیدن دنیا شدم
که فراموش کردم منتظر است تا نامش را صدا کنم...

سلام
عزیزم به خودت استرس وارد نکن
اگه خودت نسوختی جنین انشاءالله چیزیش نمیشه بیشتر رعایت کن :D
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

حست رو درک میکنم :D
منم اولین باره که باردارم عزیزم
ولی از همون اول استرس و اضطراب رو گذاشتم کنار ، نتیجش رو هم گرفتم
به تو هم توصیه میکنم نگرانی رو از خودت دور کنی خیلی روی جنینیت اثر مثبت داره
توکلت به خدا
برات آروزی سلامتی دارم...

Re: آيا حمام آب گرم يا داغ ضرر براي

mer نوشته شده:سلام به كارشناسان عزيز
من تقريبا ده روزي ميشه از زمان پريودم گذشته،از بي بي چك هم استفاده كردم اون هم دو بار،مثبت بود و قرار فردا براي قطعي شدن برم آزمايش بدم.سوالي كه داشتم اينه كه شنيدم نبايد با آب گرم يا داغ حمام كرد،ولي من چند باري گرفتم.البته سوناي گرم نرفتم.فكر كنم دماي آب خيلي بيشتر از 37 درجه بود.ميترسم براي بچه ام اتفاقي بيفته.
آخه از يه طرف هم الان ديگه هوا سرد شده و نميشه با آب ولرم دوش يا حمام كرد.به نظر شما چيكار بايد كرد؟
من خيلي نگرانم،خواهشا جواب منو بديد...
سلام
نه عزیزم نگران نباشید حمام با آب داغ آنهم طولانی ست که توصیه نمی شود چراکه باعث تنگی نفس مادر، بی حالی و ضعف می شود و همیشه باید راه هوا از خارج حمام موجود باشد.
اما حمام آب گرم که موردی ندارد (مسلما حمام آب ولرم رو به سرد برای مادر ضررهای خاص خودش را دارد)
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “استحمام”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 10 مهمان