مواد موبر

سلام-میخاستم بدونم استفاده از پودر یا پماد موبر در ماههای آخر بارداری (جهت ناحیه تناسلی)ضرری برای جنین نداره؟؟؟؟؟؟؟
2-استفاده از رنگ مو در ماه اخر بارداری چطور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
در مورد رنگ مو دو نظریه است: نظریه کاملاً محتاط که گفته می شود کلاً در بارداری به دلیل قدرت جذب بالای پوست سر، هیچ زمان استفاده نشود.
نظریه بعدی که گفته می وشد فقط در 3ماهه ی اول استفاده نشود.

در مورد موبر که سوال فرمودید من تا به حال به منع علمی برای مصرف آن، برخورد نکرده ام.
كارشناس مامايي فيروز

Re: مواد موبر

سلام کارشناس عزیز
طاعات قبول باشه.من الان یک هفته تا زایمان.تو رو خدا کمک کنید من تا به حال چند باری پودر موبر برای قسمت تحتانی ام استفاده کردم و اخریش هفته پیش بود.امروز که زنگ زدم دکترم منشی اش گفت خانم دکتر منع کرده ولی من فکر میکردم مضر نیست.تا حالا هم سونو و معایناتم مشکلی نداشت.از وقتی منشی اینو گفته داغونم.یعنی ممکنه به جنین اسیب رسیده باشه?تو رو خدا زود جوابمو بدید.منتظرم وممنون.

ممنونم گلم.تا یه امروز نگران نبودم ولی یهو سرچ که تو اینترنت میکردم دیدم اکثر جاها شدیدا منع کرده.ببخشید که اینو میگم ولی خوب وقتی شکم بزرگ میشه این روش راحت تره .وقتی تو اینترنت خوندم نگران شدم وقتی هک زنگ زدم مطب دکترم و منشی اونجور نهی کرد یه ان
ترسیدم.میخواستم موهامو دکلره کنم تا برای بعد زایمانم خودمو خوشگل کنم از ترسم اون رو هم گذاشتم برای بعد از زایمان...

mer نوشته شده:سلام کارشناس عزیز
طاعات قبول باشه.من الان یک هفته تا زایمان.تو رو خدا کمک کنید من تا به حال چند باری پودر موبر برای قسمت تحتانی ام استفاده کردم و اخریش هفته پیش بود.امروز که زنگ زدم دکترم منشی اش گفت خانم دکتر منع کرده ولی من فکر میکردم مضر نیست.تا حالا هم سونو و معایناتم مشکلی نداشت.از وقتی منشی اینو گفته داغونم.یعنی ممکنه به جنین اسیب رسیده باشه?تو رو خدا زود جوابمو بدید.منتظرم وممنون.

من نیز تا به حال به منع علمی برخورد نکردم.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “بهداشت فردی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 12 مهمان