حركات ورزشي در كلاس هاي آمادگي زا

با سلام خدمت كارشناس عزيز.
من توي كلاس هاي آمادگي زايمان در اصفهان ،شركت مي كنم . يك سري تمرينات نرمشي و ورزشي آموزش مي دهند كه روي سيستم بدن و عضلاتمون خيلي موثر. با توجه به اينكه ارتفاع گردن رحم من كوتاه و دكتر استراحت به من داده البته نه استراحت مطلق . مي تونم به اين تمرينات ادامه بدم ؟تمام اين حركات بصورت نشسته يا خوابيده است . من در هفته آخر ماه هفتم بسر مي برم.ممنون.

سلام
دوست عزیز! به احتمال قوی در صورتی که پایش مدارم اندازه ی دهانه ی رحم توسط سونو را داشته باشید و لکه بینی و درد و ... هم نداشته باشید، مشکلی نیست اما فراموش نکنید ریز به ریز میزان ورزش و فعالیت را باید درمانگر بالینی خود شخص مشخص کند.
كارشناس مامايي فيروز

Re: حركات ورزشي در كلاس هاي آمادگي زا

aylin نوشته شده:
سه‌شنبه 12 مهر 1390, 8:36 am
با سلام خدمت كارشناس عزيز.
من توي كلاس هاي آمادگي زايمان در اصفهان ،شركت مي كنم . يك سري تمرينات نرمشي و ورزشي آموزش مي دهند كه روي سيستم بدن و عضلاتمون خيلي موثر. با توجه به اينكه ارتفاع گردن رحم من كوتاه و دكتر استراحت به من داده البته نه استراحت مطلق . مي تونم به اين تمرينات ادامه بدم ؟تمام اين حركات بصورت نشسته يا خوابيده است . من در هفته آخر ماه هفتم بسر مي برم.ممنون.
با سلام.فروشگاه فیت گن عرضه کننده انواع گن ساعت شنی آنچری اصل مناسب برای لاغری ، کاهش سایز و  لاغری سریع گن شلواری گن بازو انواع پروتز ها، انواع گن های بعد از زایمان، انواع گن بعد از عمل های زیبایی در خدمت شما عزیزان میباشد.جهت سفارش به این لینک مراجعه کنید

Re: حركات ورزشي در كلاس هاي آمادگي زا

ارسال پست

بازگشت به “ورزش های دوران بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان