میل بیش ازحدبه خوردن دربارداری!

من تازه دوماهمه و همش میل به خوردن غذا و میوه و همه چی دارم 8O چی کارکنم می ترسم وزنم حسابی بالا بره اخه الان ده کیلو اضاف وزن دارم و 66 کیلوام چی کارکنم که میلم به خوردن کم شه اگرهم چیزی نخورم معدم ضعف میره و درد میگیره و بدنم یخ میشه

Re: میل بیش ازحدبه خوردن دربارداری

eligoli66 نوشته شده:من تازه دوماهمه و همش میل به خوردن غذا و میوه و همه چی دارم 8O چی کارکنم می ترسم وزنم حسابی بالا بره اخه الان ده کیلو اضاف وزن دارم و 66 کیلوام چی کارکنم که میلم به خوردن کم شه اگرهم چیزی نخورم معدم ضعف میره و درد میگیره و بدنم یخ میشه
سلام
الی گلی جان! بیشترین کمک رو در این قضیه خودتون می تونید به خودتون داشته باشید با وعده های غذایی مکرر کم حجم و پر فایده . سعی کنید همیشه با وعده های کم اینقدر سیر باشید که میلتون به تنقلات مضر کمتر شود. چراکه مصرف بيش از اندازه مواد قندي و نشاسته‌يي به ويژه در سه ماهه نخست بارداري، خطر بروز نقص لوله عصبي و نخاعي را در فرزندان افزايش مي‌دهد.
تصور كنيد پرخوري به همراه كم‌تحركي در دوران بارداري چه خطراتي را مي‌تواند براي مادر و نوزاد او به دنبال داشته باشد؟
در عوض وزن‌گيري مناسب و برنامه‌ريزي شده خطر بيماري‌هايي مانند هموروئيد، وريدهاي واريسي، خطوط حاملگي، خستگي، سوء هاضمه و تنگي نفس را كاهش مي‌دهد، زايمان را تسهيل مي‌كند، بارداري‌ سالم و يك كودك سالم را براي مادر به ارمغان مي‌آورد.
http://www.bardary.blogfa.com/cat-12.aspx
كارشناس مامايي فيروز

مرسی ازجواب کاملتون .... منم منظورم این بودکه حداقل هردوساعت یک باریه چیزی بایدبخورم میوه و .... ولی وعده های اصلیم کم شدن درهرحال اون سایتی که معرفی کردیذ خیلی کمک کرد

Re: میل بیش ازحدبه خوردن دربارداری!

دوست عزیزم از نظر درمانگر خودتون در این مورد مطلع شوید و سپس مصرف کنید چراکه بر سر مصرف آن در بارداری، شک وجود دارد برخی تحقیقات گزارش می کنند که از آنجا که محلول در چربی ست و مازادش دفع نمی شود شاید مصرف مکمل مستقیم آن در بارداری صلاح نباشد
كارشناس مامايي فيروز

Re: میل بیش ازحدبه خوردن دربارداری!

خواص گوشت بلدرچین برای زن باردار بسیار زیاد است و از آنجایی که بلدرچین انتخاب غذایی رایجی نیست، یافتن اطلاعات در مورد بی‌خطر بودن آن برای بیشتر افراد دشوار است. زنان باردار غالبا از لیست مواد غذایی مضر در دوران بارداری و غذاهای مناسب در بارداری برای تغذیه سالم استفاده ‌می‌کنند. در همگی آن‌ها، مصرف گوشت بلدرچین در دوران بارداری کاملاً بی‌خطر بوده و برخی از مواد مغذی با ارزش را در اختیار جنین در حال رشد شما قرار می‌دهد. در هنگام مصرف گوشت بلدرچین در بارداری نیز باید اقدامات احتیاطی لازم را رعایت کنید. برای آگاهی از تمام نکات با ما همراه باشید.
https://gahvare.net/articles/NBK2g/%D8% ... 8%A7%D8%B1
ارسال پست

بازگشت به “تغذیه در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 10 مهمان