فوری فوری

سلا .کارشناس محترم خسته نباشد.من الان هفته سوم بارداری هستم.از 4 ماه قبل از بارداری هم خودم وهم شوهرم فولیک اسید مصرف کردیم.اما چون به یبوست دچار شدم مصرفش رو قطع کردم وتوی همون ماهی که دیگه نخوردم حامله شدم.الان یک ماهی هست که استفاده نکردم. خیلی نگرانم که برای بچه ضرر داشته باشه ترو خدا راهنماییم کنید.چکارکنم؟؟؟؟ یه سوال دیگه آیا میتونم از الان زینک پلاس بجا ویا همراه با فولیک اسید استفاده کنم.ممنون

مشکل تیروئید

سلام کارشناس محترم . خیلی ممنون که جوابم رو دادید .بله زیر نظر متخصص هستم دیروز مراجعه کردم آزمایشات پیش از بارداری رو به ایشون نشون دادم گفت تیروئیدت یکم کم کاره سر مرزه.باید دارو استفاده کنی.خواهرم هم به علت مشکل تیروئید در دوران جنینی مغزش مشکل پیدا کرد والان عقب مانده ذهنیه.خیلی نگرانم.اگه دارو استفاده کنم مشکلم حل میشه؟؟؟آیا لازمه علاوه بر متخصص زایمان پیش متخصص غدد هم برم؟؟؟؟

Re: فوری فوری

خوردن کندر در بارداری به ویژه در زمان‌های گذشته که داروهای شیمیایی کمتر استفاده می‌شد، به شدت در تغذیه بارداری توصیه می‌شد اما به نظر می‌رسد که امروزه شرایط کمی تغییر کرده است. کندر که تحت عنوان لبان نیز شناخته می‌شود از رزین درخت Boswellia ساخته شده است. به طور معمول در مناطق خشک و کوهستانی هند، آفریقا و خاورمیانه رشد می‌کند و در کشور ما یک دانه‌ی بسیار معروف است که آن را می‌توان در هر عطاری پیدا کرد. کندر بوی چوبی و تندی دارد و می‌توان آن را استنشاق کرد، از طریق پوست جذب می‌شود، می‌توان آن را داخل چای ریخت و یا به عنوان مکمل مصرف کرد. صدها سال است که از کندر در داروی آیورودیس استفاده می‌شود، به نظر می‌رسد که کندر مزایای سلامتی خاصی دارد، از بهبود آرتریت و هضم گرفته تا کاهش آسم و سلامت بهتر دهان. حتی ممکن است به مبارزه با انواع خاصی از سرطان نیز کمک کند.

https://gahvare.net/articles/FHfM1/%D8% ... 8%B1%DB%8C
ارسال پست

بازگشت به “تغذیه در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 10 مهمان