Re: کارشناس محترم لطفا جواب بدید

کارشناس عزیزم یک سوال دیگه داذم اینکه گاهی مواقع تب میکنم که با یک پاشویه سریعا پاین می اید میتونه دلیلش چی باشه البته یک مقدار شک کردم به داشتن عفونت ادراری اما من علامی مبنی بر عفونت ندارم جز تب و بعضی مواقع درد زیر رحم. البته امروز رفتم دکتر سونو نکرد ضربان قلبش خوبه مشکلی نداشت دکتر گفت این درد به خاطر باز شدن رحمه. اما فراموش کردم بگویم تب میکنم تو این یک ماه 3 بار تب کردم . ببخشید از اینکه.کلی سوال از شما میکنم.

سلام
تب بی علت نیست اما اگر مشکل عفونت جدی در میان باشد اینطور نیست که فقط 3 بار در ماه فرد را درگیر کند بلکه با پیدایشش تا قطع تب زیاد طول می کشد .
اما در هر صورت آزمایش ادرار و خون از نظر چک گلبول سفید درهر دو برای محکم کاری خوب است
كارشناس مامايي فيروز

Saravz نوشته شده:کارشناس عزیزم سلام من وارد شش ماهگی شدم میخواستم نحوه داز کشیدن رو بپرسم. من وقتی به پهلوی چپ میخوابم و میموام به سمت پهلوط راست بچرخم باید چطوری حرکت کنم؟ ایا طاق باز خوابیدن خوب نیست؟ ممنون
سلام
با پیشرفت بارداری بهتر است غلط فوری نزنید. اما طاقباز خوابیدن در حد 2 ثانیه ای که هنگام پهلو به پهلو شدن رخ میدهد مکشلی برای اکسیژن رسانی جنین ایجاد نمی کند. البته همانطور که می دانید ایدا آل این است که بنشینید و سپس به پهلوی دیگر بچرخید. و نیز به پهلوی چپ بیشتر توصیه می شود.
كارشناس مامايي فيروز

سلام کارشناس عزیز من یک مقدار فشارم رفته بالا یعنی 11 روی 9 بوده خیلی ملاحضه میکنم نه نمک نه رب نه حتی قند و شیرینی و غذاهای چربم نمیخورم از ابلیمو استفاده میکنم تو غذاهام و نوشیدنی اب انار میخورم اما فشارم پاین نیومده البته از شنبه که دکتر گفت فشارم اینه تا الان البته من از قبلم پرهیز کیکردم اما تو ماه رمضان یکم بی ملاحضه شدم حالا چه کنم تا بیاد پایین و ایا امکان داره با ملاحضه الانم پاین نیاد
ارسال پست

بازگشت به “جفت ، پرده های جنینی(کیسه آب ) و مایع آمنیوتیک ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 16 مهمان