Re: علايم سوراخ شدن كيسه اب

سلام خسته نباشین.من هفته ۳۰ بارداری ام ی بار هفته ۲۴ ی بارم دوروز پیش لک شدم اولین بار ی شیاف اضاف کردن واسم و تو سونو مشکلی نبود.برای لک هفته ۳۰ فردا میرم دکتر.اورژانس بیمارستان معاینه کرد گفت دهانه رحمت در حال باز شدن باید استراحت کنی و سونو انجام دادم گفت حرکات و تنفس و همه چیش خوبه فقط مایع دورش ۱۰ ک باید ۱۱ ۱۲ باشه مایعات زیاد بخور سری قبل ۱۱ بود احتمال داره کیسه ابم سوراخ شده باشه؟چون مایع از سری قبل کم تر شده ترشح خیلی دارم لباس زیرم لک زرد میشه.
واسه دهانه رحمم چیکار کنم؟
اسپرین و انوکساپارین دوتا شیاف داروهامه با مولتی ویتامین ها

سلام دوست عزیز
بله احتمال سوراخ بودن کیسه آب وجود دارد در صورت سوراخ بودن کیسه آب طبق دستور پزشک و با توجه به سن حاملگی احتمال بستری شدن وجود دارد.متاسفانه در حال حاضر برای دهانه رحم نمیتوان کاری انجام داد.فقط باید استراحت داشته باشید.
كارشناس مامايي فيروز

با سلام
من در بارداری قبلی در هفته ۲۸ کیسه ابم سوراخ سد و نشت کرد. من‌متوجه نشدم و از روی سونو تشخیص داده شد و تست های تشخیصی.
اینبار هم هفته ۲۸ هستم. خیلی نگرانم.‌
تفاوت ترشح و مایع امینوتیک رو درست نمیددنم. در سایت ها نوشته مایع بی رنگ هست و گاهی هم نوشته زرد کم رنگ.
ولی ترشح رو شیری نوشته ن.
من هیچکدوم رنگشون تشخیص نمیدم.
من حس رطوبت در لباس زیر هم‌میکنم. ک شاید از عرق باشه . از کحا بددنم عرقه و یا ترشح و یا مایع جنین؟
ایا مایع امینوتیک لکه روی لباس میذاره؟ چون اگر چه لباس زیرم مرطوبه ولی بدون لک.
گاهی هم ترشح چسبناک حس میکنم. و گاهی روان

اوپیتا نوشته شده:
شنبه 22 خرداد 1400, 12:36 am
با سلام
من در بارداری قبلی در هفته ۲۸ کیسه ابم سوراخ سد و نشت کرد. من‌متوجه نشدم و از روی سونو تشخیص داده شد و تست های تشخیصی.
اینبار هم هفته ۲۸ هستم. خیلی نگرانم.‌
تفاوت ترشح و مایع امینوتیک رو درست نمیددنم. در سایت ها نوشته مایع بی رنگ هست و گاهی هم نوشته زرد کم رنگ.
ولی ترشح رو شیری نوشته ن.
من هیچکدوم رنگشون تشخیص نمیدم.
من حس رطوبت در لباس زیر هم‌میکنم. ک شاید از عرق باشه . از کحا بددنم عرقه و یا ترشح و یا مایع جنین؟
ایا مایع امینوتیک لکه روی لباس میذاره؟ چون اگر چه لباس زیرم مرطوبه ولی بدون لک.
گاهی هم ترشح چسبناک حس میکنم. و گاهی روان
سلام مامان عزیز
برای تشخیص پارگی کیسه آب لطفا برو دستشویی و ادرار کن. برای اینکه مثانه به طور کامل تخلیه بشه. بعد خودت رو بشور و کاملا خشک کن. بعد یه نوار بهداشتی بذار و چند تا سرفه کن. حدود ١۵ الی ٢٠ دقیقه بعد نوار رو نگاه کن اگر خیس شده بود و مثل ادرار بود ممکنه کیسه آب سوراخ شده باشه. آب مربوط به کیسه آب رقیق و گرم و بی بو و بی رنگه اما ترشحات دوران بارداری لزجه
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “جفت ، پرده های جنینی(کیسه آب ) و مایع آمنیوتیک ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 30 مهمان