درد ناگهاني و شديد در زير شكم در ه

سلام. من الان در هفته ي 20 بارداري هستم.گاهي اوقات در هنگام غلط خوردن در هنگام خواب درد شديدي در ناحيه ي زير شكمم احساس ميكنم. ناحيه ي درد به اندازه ي يك سكه و معمولا در سمت راستم است. البته گاهي اوقات در سمت چپ هم اين درد را دارم. اين درد شديد است به طوري كه براي چند ثانيه نمي توانم تكان بخورم.البته در هنگام بلند شدن هم گاهي اوقات دچار اين درد ميشوم. ديشب بسيار اذيت بودم و هر وقت كه غلط ميخوردم دچار اين درد ميشدم و از خواب بيدار ميشدم.
البته اين دردها را از اوايل بارداري دارم. حدودا از هفته هاي 8 به بعد گاهي اوقات دچار اين درد ها ميشدم.
كارشناس محترم لطفا مرا راهنمايي كنيد . دليل اين دردها چيست؟ آيا لازم است پيگير باشم؟

ندا جان سلام؟؟ من یه سوالی برام پیش اومده .مگه شما هنوز وقت خواب غلت میزنید؟؟؟ این کار خیلی خطرناکه چون احتمال داره بند ناف جنین دور گردنش خدایی نکرده پیچ بخوره واونو خفه کنه اگه میخواید تو خواب از این پهلو به اون پهلو بشید باید اول با تکیه رو دستتون بلند شید یه مکث کوچیک بکنید بعد پهلوتون رو عوض کنید..البته من هم یکم درد دارم ولی وقتی مثانم رو خالی میکنم دیگه درد نمیکنه

سايه جان سلام.
آره من موقع خواب غلط ميزنم. من شنيدم در ماه آخر بهتر است موقع تغيير پهلو بنشينيم. فكر ميكنم هنوز زود باشه.
از راهنماييت ممنونم.

كارشناس محترم سلام.
خواهش ميكنم جواب منو بديد. من تا حالا 6 بار به پستم سر زدم . منتظر جوابتون هستم.
در ضمن شكم و زير شكمم هم زياد درد ميگيره. البته وقتي خسته هستم بيشتر اذيت مبشم. من شاغلم و كارم طوريه كه زياد رو صندلي ميشينم.ممكنه اين دردها به خاطر زياد نشستن باشه؟
در مورد درد ناگهاني و شديد در هنگام غلط زدن در خواب يا بلند شدن از جا (كه در پست قبلي توضيح دادم ) لطفا مرا راهنمايي كنيد. من همچنان منتظر جوابتون هستم. متشكرم.

كارشناس محترم سلام
از وقتي كه اين پست را گذاشتم روزي چند بار بهش سر ميزنم. ميخواستم بگم چشم انتظاري چيز خوبي نيست. لطفا هر وقت به هر دليلي نمي توانستيد به پستي پاسخ دهيد در پايان آن پست بنويسيد.
ارسال پست

بازگشت به “جفت ، پرده های جنینی(کیسه آب ) و مایع آمنیوتیک ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 7 مهمان