Re: ترشح یا پارگی کیسه آب

من تو هفته 23بارداری با عفونت به پزشک مراجعه کردم بعداز سونو گفتن دهانه رحم کاملا بازه و کیسه آب سوراخه.ممکن عفونت رحم رو ازبین ببره ویا نازایی بیاره ودستور به ختم بارداری صادر کردن.با زایمان طبیعی بچه بدنیا اومد اما به دلیل تزریق زیاد آمپول فشار مرده بود.الان 7روز گذشته.میخوام بدونم هیچ راه درمانی وجود نداشت؟ نمیشد جنین زنده نگه داشت؟ خیلی از نظر روحی داغون شدم

سلام
دوست عزیزم متاسفم که چنین اتفاقی افتاده اما خداروشکر که زودتر متوجه شدید و همین سریع اقدام کردن باعث می شه نگرانی که ازش سوال کردید انشالله برطرف شود یعنی دچار عقونت های لگنی و ... که آثار سوئی بر قدرت باروری ، سلامت لوله ها و ... دارد ؛ رخ ندهد. انشاالله پس از گذشت دوره ی فاصله ی بین بارداری ها، اقدام مجدد می کنید و به سلامتی باردار می شوید انشالله.
وقتی کیسه آب پاره شود کاری برای ادامه دادن بارداری نمی شود انجام داد عزیزم.اقدام درستی انجام شده است . سن بارداری هم متاسفانه کم بوده و برای بقای جنین در بیرون از رحم، کافی نبوده است. البته بازهم جای شکر دارد که اگر قرار بر پاره شدن کیسه آب بوده، دیرتر رخ نداده و شما به 20 فهته نزدیک بوده اید(زیر 20 هفته کلاً سقط خوانده می شود و این نشان می دهد که رحم زودتر از وضعیت های با سن حاملگی بالاتر؛ به حال نرمال خود برمیگردد) و شما هم به 20 هفته نزدیک بوده اید خداروشکر.
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشید عضو جدید هستم ...الان تو ۲۴هفته هستم ۲۲هفتگی سونو دادم اب جنین نرمال بود ولی الان چند روزیه ک احساس میکنم شلوارم نمناک میشه تو همین ۲۳هفته تیکه های سفید ریز میدیدم ی ذرم سوزش داشتم ک پماد واژینال قرص انتی بیوتیکم استفاده میکنم ولی چن روز تو دستشوییم ک نگا میکنم ترشح سفید آبکی دارم ...ب رنگ اب نیست سفید ولی آبکی ...یعنی کیسه ابه ک نشتی پیدا کرده تازه دوهفتم هست سونو دادم بخدا انقد دکتر رفتم خسته شدم خیلی میترسم کیسه اب باشه ...نشت کیسه اب چجوریه چه رنگی ؟ ممنون میشم جواب بدید

توروخدا جوابمو بدید خیلی نگرانم دارم میمیرم از نگرانی استرس اضطراب خسته شدم دوران بارداریم بدترین دوران شده واسم واسم الان ۲۴ هفتم چن هفته دیگ بگذرونم از زایمان زودرس وحشت دارم استراحت مطلقم هستم ترشحم آبکی رنگشم سفید .......حتی اگ نشتیم داشته باشه رنگ کیسه اب ب رنگ آبه ؟ تا دو روز دیگ برم دکترم تست بگیره ازم میمیرم بخدا

ببخشید خانوم کارشناس من دستشویی میرم میبینم ک این ترشح ها نریخته رو لباس زیرم همینجوری مونده یعنی انگار ک شل نیست بعد ک ب دستم میگیرم ابکی میشه ولی نمیدونم چرا احساس میکنم لباس نم اصلا نمیدونم تلقین میکنم خیلی حساسم ....توروخدا جوابمو بدیدددددددددددددددددددد ...فردا وقت دکتر دارم میترسم دکترمم گوش نده هر چقد بگم تست نشت کیسه اب نگیره ازم

Tarane alizadeh نوشته شده:سلام خسته نباشید عضو جدید هستم ...الان تو ۲۴هفته هستم ۲۲هفتگی سونو دادم اب جنین نرمال بود ولی الان چند روزیه ک احساس میکنم شلوارم نمناک میشه تو همین ۲۳هفته تیکه های سفید ریز میدیدم ی ذرم سوزش داشتم ک پماد واژینال قرص انتی بیوتیکم استفاده میکنم ولی چن روز تو دستشوییم ک نگا میکنم ترشح سفید آبکی دارم ...ب رنگ اب نیست سفید ولی آبکی ...یعنی کیسه ابه ک نشتی پیدا کرده تازه دوهفتم هست سونو دادم بخدا انقد دکتر رفتم خسته شدم خیلی میترسم کیسه اب باشه ...نشت کیسه اب چجوریه چه رنگی ؟ ممنون میشم جواب بدید
سلام عزیزم
بی رنگ و به رقت ادرار و جاری می شود
كارشناس مامايي فيروز

Tarane alizadeh نوشته شده:ببخشید خانوم کارشناس من دستشویی میرم میبینم ک این ترشح ها نریخته رو لباس زیرم همینجوری مونده یعنی انگار ک شل نیست بعد ک ب دستم میگیرم ابکی میشه ولی نمیدونم چرا احساس میکنم لباس نم اصلا نمیدونم تلقین میکنم خیلی حساسم ....توروخدا جوابمو بدیدددددددددددددددددددد ...فردا وقت دکتر دارم میترسم دکترمم گوش نده هر چقد بگم تست نشت کیسه اب نگیره ازم
عزیزم این مدل که جاری نمی شود ترشح بارداری ست
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “جفت ، پرده های جنینی(کیسه آب ) و مایع آمنیوتیک ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 14 مهمان