درد استخوان بالای واژن

با سلام
من در هفته 34 بارداری هستم از هفته 20 بارداری درد استخوان بالای واژن در من شروع شد دکترم گفت به دلیل کوچک بودن جثه ام است و بهم کمر بند طبی تجویز کرد و استفاده کردم به دلیل شاغل بودن سرپا ایستادن و استراحت نکردن در محل کار و پایین بودن سر جنین از ماه هفتم به حالت سفالیک و موقعیت جفت قدامی دردهام خیلی خیلی شدید شده طوری که موقع خواب بخوام جابجا بشم از شدت درد بیدار میشم
دکترم میگه طبیعیه واقعا نمیدونم چیکار کنم یه جا دیدم نوشته بود آب هویچ خوبه نمیدونم امتحان بکنم یا نه؟

Re: عدم تطبیق رشد جنین و عدد بتا

سلام خسته نباشید من چهارشنبه شب تست گذاشتم مثبت شدبعدش فردا رفتم ازمایش دادم بتام 116 ونیم بود رفتم دکتر گفت مثبته ولی دوباره شنبه تکرارش کن ببین میره بالا امروز دوباره بتا دادم شده بود 66 و خورده ایی و اینکه من اصلا ن درد دارم ن خون ریزی ن لک این چی میتونه باشه ممکنه ک دوباره بتا بره بالاتر ؟؟؟

سلام خسته نباشید من اول آزمایش بارداری بتام 116 بود بعد از دو روز 66 و دوباره بعد از دو روز 15 و بعد یکم لکه بینی و بعدش خون ریزی کم به صورتی ک فقط دستشویی ک میرفتم میومد یک روز هن بیشتر نبود این یعنی ذفع شده ؟؟یا خون ریزی دفع فرق میکنه ؟؟دردش قابل تحمله
من چیکار میتونم بکنم ؟؟؟مگه اینو بارداری ک من داشتم بارداری شیمیایی نیست ؟؟پس اکه شیمایی چرا باید چیزی دفع بشه

سلام دوست عزیز
بهتر است چند روزی منتظر باشید در صورتیکه خونریزی شروع نشد یک سونوی واژینال انجام دهید. محصول حاصل از لقاح تخمک و اسپرم باید دفع شود که گاهی اوقات با درد همراه است ولی این درد قابل تحمل می باشد
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “رشد جنین”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 11 مهمان