احتمال پوچی بارداری

سلام وخسته نباشید خدمت کارشناسان پاسخگووزحمتکش سایت
کارشناس محترم درسونویی که من در تاریخ4.4.94 انجام دادم باین صورت نوشته شده که ساک بارداری 18mmهستش
وfetal pole is not seen and yolk sac is enlarged to 5 .
mm.suggestive of blighted ovum around 7weeks
درضمن من تاریخ اولین روزآخرین پریدم29فروردین نودو چهاربودم که معمولا دوروز اولم لکه بینیه بعدش پریودم شروع میشه یعنی اول اردیبهشت خیلی کلافم وناامیدم کردن درستم نمیگن چیکارکنم تروخدا راهنماییم کن سخت به کمکتون احتیاج دارم منتظر بمونم یا سقطش کنم

Re: احتمال پوچی بارداری

سلام
نگران نباشید اما تحت نظر متخصص غذذ داروتون رو تنظیم کنید ممکن ست لووتیروکسینتون دوزش زیاد شود(در بارداری کلآً این افزایش دوز را اکثرا نیاز دارند)
برای اطلاع دقیق تر از نرمال بودن تیروئید ممکن است مجدد آزمایش tsh , free t4 درخواست شود
كارشناس مامايي فيروز

Re: احتمال پوچی بارداری

سلام وخسته نباشید خدمت کارشناسان پاسخگووزحمتکش سایت
کارشناس محترم درسونویی که من در تاریخ4.4.94 انجام دادم باین صورت نوشته شده که ساک بارداری 18mmهستش
وfetal pole is not seen and yolk sac is enlarged to 5 .
mm.suggestive of blighted ovum around 7weeks
درضمن من تاریخ اولین روزآخرین پریدم29فروردین نودو چهاربودم که معمولا دوروز اولم لکه بینیه بعدش پریودم شروع میشه یعنی اول اردیبهشت خیلی کلافم وناامیدم کردن درستم نمیگن چیکارکنم تروخدا راهنماییم کن سخت به کمکتون احتیاج دارم منتظر بمونم یا سقطش کنم
توی سونو اول درتاریخ 18.3نوشته جنین مشاهده شد5هفته و روز فقط ضربان قلب نداشت اما توسونوی دوم که خدمتتون گفتم فتال پل وجود نداشت من لکه بینی دارم یعنی خودش سقط میشه یا باید اقدام دیگه ای کنم
ارسال پست

بازگشت به “رشد جنین”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 12 مهمان