تو رو خدا کمک فوری کنید

سلام خانم کارشناس هفته نوزدهم بارداری ام طول سرویکس از هفته شانزدهم با سونوی واژینال گه انجام دادم 34 بوده الان استراحت میکنم خیلی خیلی نگرانم چیکار کنم دهانه رحمم باز نشه ؟حمام رفتن برام ضرر داره؟چه مراقبت هایی لازمه؟آیا طول رویکس بالاتر میره؟تو رو خدا زود جوابم را بدین :oops:

Re: تو رو خدا کمک فوری کنید

سلام عزیزم.چرا اینقدر ناراحتی.
شما که طول سرویکست خوبه برای من در دوران بارداری 31 بود هیچ اتفاقی هم برام نیوفتاد.
به استراحتت ادامه بده عزیزم و خودش به مرور زمان بالا میره.
اگه 30بشه اونموقع دکترت برات سرکلاژ میکنه اما بنظرم جای نگرانی نیست.
نه ماه انتظار،،،و یک عمر نگرانی،،،حس آزاد دخترانه را،،،به مهر مادری دادن،،،بزرگترین ایثار یک زن است..

Re: تو رو خدا کمک فوری کنید

veladat نوشته شده:سلام خانم کارشناس هفته نوزدهم بارداری ام طول سرویکس از هفته شانزدهم با سونوی واژینال گه انجام دادم 34 بوده الان استراحت میکنم خیلی خیلی نگرانم چیکار کنم دهانه رحمم باز نشه ؟حمام رفتن برام ضرر داره؟چه مراقبت هایی لازمه؟آیا طول رویکس بالاتر میره؟تو رو خدا زود جوابم را بدین :oops:
سلام دوست عزیزم زیر 25 سرکلاژ است.
از 25 تا 35 محدوه ی مرزی است و بالای آن هم که ایمن است .
شما هم که در آخرین عدد حد مرز هستید و نگرانی ندارد. اما خوب کم بودن فعالیت و ... نیز کمک می کند که کوتاه تر نشود.
در ثانی تجربه نشان داده تکرار سونو بااختلاف چند هفته در مرکز معتبر دیگری0به جز مرکز سونوی قبلی تون) ممکن اس اعداد متفاوتی از طول سرویکس را با کمال تعجب به شما بدهد(که اغلب بالاتر گزارش می شود :wink: )
بااین حال تکرار سونو در مواقع معین پایش طول سرویکس را ممکن می سازد.پس ضروری ست.
تعیین میزان فعالیت و ممنوعیت با درمانگر شماست.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “رشد جنین”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 11 مهمان