کارشناس محترم لطفاکمکم کنیددارم ازاسترس میمیرم

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: سلام خسته نباشیدکارشناس عزیز
من13شهریورروزاول آخرین پریودم بود روزی که انتظارداشتم پریودبشم آزدادم90بود4روزبعدش آزتیتراژدادم که527شده بوددوباره2روزبعدش آزتیتراژدادم که شده بود1100به درخواست دکترم امروزیعنی1روزبعدآزتیتراژآخرم رفتم سونو اماسونوگرافیست گفت هیچی دیده نشدتوجوابش نوشته بود
دربررسی باپروب عمقی2.5تاmhz3.5
رحم به ابعاد81*37میلیمتربااندازه نرمال واکوی پارانشیمال یکنواخت وintact interfaceباآندومتررویت شد.
ضخامت آندومتر16میلیمتر(حداکثرنرمال)ودرفازsearetoryمی باشد.
درحال حاضرساک حاملگی داخل کاویته رحم مشاهده نمی شود.
این یعنی چی؟چراتیتراژبالامیره اماهیچی دیده نمیشه تروخدازودجواب بدید

Re: کارشناس محترم لطفاکمکم کنیددارم ازاسترس میمیرم

سلام مریم جون من زیاد ازینا سر در نمیارم اما به احتمال زیاد زود رفتی مریم جون اینم شنیدم که ضخامت اندومتر تو اوایل حاملگی از 16 تا 18 به هر حال توکلت به خدا باشه الکیهم به خودت استرس نده کی میری دکتر؟
وخدایی که در این نزدیکی است ..............

سلام مریم جون..به خودت استرس نده؟هفته چندی؟ سونوی واپینال شدی یاشکمی؟خب شکمی دیرترنشون میده..بعدشم تو که بتات میره بالا...شایدم خطای سونو باشه مریم جون..استرس نداشته باش..بذار یک هفته دیگه برو سونو...امیدوارم بارداری سالمی داشته باشی گلم

نه مریم جون امکان نداره.بتای بالای پنجاه نشون بارداریه...درد شدید که نداری؟اخه بارداری خارج رحم که بتا اینطور نمیره بالا..من که میگم یه هفته دیگه بروسونو..مطمءنا خطای سونوبوده.میتونی سونوی واژینال بشی اول بارداری اشکال نداره
هیچی نیست مطمین باش

سلام ريم جونم نگران نباش چيزي نيست سونوي واژينال دقيق تر استرس نداشته باش بعضي وقتا اينجوري ميشه
درد كه نداري خداي نكرده اگه خارج رحم باشه درد زياد لگني همراه با خونريزي شديد همراه.
پس نگران نباش.
يا ارحم الراحمين ويا اكرم الاكرمين

maryam20016 نوشته شده::cry: :cry: :cry: :cry: :cry: سلام خسته نباشیدکارشناس عزیز
من13شهریورروزاول آخرین پریودم بود روزی که انتظارداشتم پریودبشم آزدادم90بود4روزبعدش آزتیتراژدادم که527شده بوددوباره2روزبعدش آزتیتراژدادم که شده بود1100به درخواست دکترم امروزیعنی1روزبعدآزتیتراژآخرم رفتم سونو اماسونوگرافیست گفت هیچی دیده نشدتوجوابش نوشته بود
دربررسی باپروب عمقی2.5تاmhz3.5
رحم به ابعاد81*37میلیمتربااندازه نرمال واکوی پارانشیمال یکنواخت وintact interfaceباآندومتررویت شد.
ضخامت آندومتر16میلیمتر(حداکثرنرمال)ودرفازsearetoryمی باشد.
درحال حاضرساک حاملگی داخل کاویته رحم مشاهده نمی شود.
این یعنی چی؟چراتیتراژبالامیره اماهیچی دیده نمیشه تروخدازودجواب بدید
سلام
اینطور که متوجه شدم با 1 هفته تایخر سونو دادید که ساک دیده نشده. اما در هر حال آندومتر خیلی ضخیم بوده و به بارداری می خورد.
باید سونو 1 هفته بعد تکرار شود
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “رشد جنین”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 69 مهمان