سقط جنین

سلام مهدخت جون دیروز رفتم سونو ومقداری لخته به قطر 13*7 مونده بود دکترم گفت نیازی به دارو نیست میخواستم بدونم ایا به شمام دارویی ندادن خودش دفع میشه نگرانم :( ممنون میشم ج بدی

Re: سقط جنین

عزیزم سلام منم دیروز سونو دادم تیکه ای15*8 مونده بود دکتر گفت کوچیکه ولی باید بیاد بره ورحم پاک بشه بهم گفت 10 دونه قرص مترژن قهوه ای کوچیک هستن باقرص عفونت بهم داد وگفت هفته بعد سونو بده چیزای گرم مثل آویشن چای دارچین چای زعفران وطناب زدن وبالا و پایین پریدن هم موثره من انجام دادم دوباره هم انجام میدم تا تیکه بیفته موفق باشی عزیزم
خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا

سلام شیما جون خوبی؟عزیزم من یه دکتر رفتم گفت خودش دفع میشه دو هفته زمان میبره ولی با خانوم کارشناس که مشورت کردم ایشون گفتن بقایا که داخل رحم بمونه باعث عفونت میشه بهتره که دکترتو عوض کنی منم دکترمو عوض کردم ایشونم بهم قرص میزوپروستول دادن که هر سه ساعت یکی زیر زبون و یکی در واژن میزاشتم .بعد از چند روز خونریزی شدید با سونو واژینال گفتن رحمم تمیز تمیز شده ...گلم اگه خونریزی داری احتمالش هست خودش دفع بشه ولی اگه خونریزی نداری بهتره که یه دکتر دیگم بری گلم
ایشالله که نیازی به قرص و کورتاژ پیدا نکنی فدات.میبوسمت

سلام دوستان
من هم شرایطی مشابه شما دارم البته من دو ماه پیش سقط داشتم آخرین سونو گفت بقایا9.8*7 هست دکتر 20 عدد مترژن بهم داد خوردم هر 8 ساعت بعد از اتمام قرصها پریود شدم امروز روز سومه خونریزی دارم امیدوارم ایندفعه دیگه دفع بشه خسته شدم دیگه از سونو دادن :( خیلی از کورتاژ میترسم
مهدخت خانم شما بعد چند وقت از قرص میزوپروستول استفاده کردی؟ من سقطم با همین قرصها انجام شد الان اگه دفع نشد میشه دوباره از همین قرص ها استفاده کرد؟
ارسال پست

بازگشت به “رشد جنین”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 17 مهمان