صحرا

با سلام با توجه به طبق اخرین پریودبم من الان باید دو ماهه باردار باشم دیروز یعنی ۱۲تیر رغتم پبش دکتر ک به من گفت باید سونو داخلی انجام بدم بعد از انجام سونو به من گفت رشد طبیعی نداره و به دو ماهه نمیخوره و امکان داره سقط بشه.من دوباره به ی ازمایشگاه دیگه رفتم که جواب ازمایش به این قراره:
در داخل کاویته رحم ساک حاملگی دفورمه با جدار چروکیده به قطر ۱۰.۵مطابق با ۴هفته و یک روز میباشد
در داخل ساک فیتال پل و یالک ساک دیده نشد
در اطراف جفت ساب کوریونیک هماتوم دیده شد
در لگن مایع ازاد دیده نشد و عروق لگنی congestedنمیباشد
این ازمایشگاه بهمون گفت ده روز دیگه بیا تا جواب قطعی بدیم چون امکان سقط وجود داره
منو شوهرم از دیروز مثل مرده ها شدیم تو رو حدا منو راهنمایی کنیین و بهم بگین اینا چ معنی میده و امکانش هست در هفتهذهای دیگه وضع بهتر شه.ممنون

Re: صحرا

اگر از روی قاعدگی دو ماهه باید باشید (متاسفانه احتمال اینکه سقط باشد زیاد است)
اما اگر پریود بی نظم داشتیدو به دو ماهه بودنتون مطمئن نیستید و سونوی دیگری هم قبلا در همین باردرای نداشتید؛ باید تشیخص را منوط به جواب سونوی بعدی کنیم.
كارشناس مامايي فيروز

باسلام.به نظر شما چه زمانی برای سونو برم.دو روز هست که لکه بینی دارم برای معاینه رفتم گفتن که رحم بسته هست و اینها خونریزی نیستن.با مامام که صحبت کردم گفتن چند روزی رو صبر کن بعد برای سونو برو.و البته ی سوال دیگه این که گفته ساک رحم دفورمه هست یکی از دلیلاش رو نمیشه پای کم بودن هفته بارداری گذاشت .لطفا برام دعا کنین

sahra68 نوشته شده:باسلام.به نظر شما چه زمانی برای سونو برم.دو روز هست که لکه بینی دارم برای معاینه رفتم گفتن که رحم بسته هست و اینها خونریزی نیستن.با مامام که صحبت کردم گفتن چند روزی رو صبر کن بعد برای سونو برو.و البته ی سوال دیگه این که گفته ساک رحم دفورمه هست یکی از دلیلاش رو نمیشه پای کم بودن هفته بارداری گذاشت .لطفا برام دعا کنین
حداقل اینکه با اختلاف 1 هفته سونوی واژینال داشته باشید.
پست قبلی ام رو هم جواب میدید عزیزم؟
كارشناس مامايي فيروز

با سلام.بالاخره رفتم سونو و تشخیص بارداری پوچ داده شد.ولی گفتن نه روز دیکه برا قطعیت برم سونو.سن بارداریمم پنج هفته و بنج روز بود.میشه منو درخصوص سقط طبیعی راهنمایی کنین چون از کورتاژ میترسم.اینم بهم گفتن ک همسرم باید ازمایش نطفه انجام بده

سلام صحرا جون منم 27/1/92 تاریخ اولین روز پریودیم بود توچار هفتگی سونو دادم ساک مشخص بود و1ماه بعدش برای صدای قلب جنین سونو دادم باید میشد10 هفته با توجه به پریودیم ولی گفتن 7هفنه هستی وقلب جنین سالمه وفعالیت قلب وهمه چی طبیعیه به 1هفته نکشید خونریزی داشتم ورفتم دکتر برام سونو نوشت برای سلامت جنین ولی جنین سقط شده بود چندبار معاینه شدم ورحمم بسته بود ونتونستم کورتاژ کنم تازه از کورتاژهم میترسیدم خلاصه دیکه تاریخ 11/4 تا فهمیدم جنین سقط شده البته بعد از 3تا سونوگرافی مطمئن شدم واقدام به سقط کردم زیر نظر دکتر با قرص مترژن وقرص عفونت و آهن تا حدودی سقط شده اولش 25mmقطرش بود ولی الان15*8 هستش الانم لکه بینی دارم امیدوارم هرچه سریعتر هردومون خوب شیم...........
خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا

راستی عزیزم اصلا نگران نباش تازه کورتاژبراش بهتر پاک شدن رحم موثر تره.
خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا

ایشاا.. صحرا جان منم پارسال مرداد سقط کردم وشهریور کورتاژ
کورتاژ خیلی بهتره تا قرص چون رحم رو شستشو میدن بخصوص اگر بچه اول باشه
هرکس یه تجربه داره گلم ولی کورتاژ اصلا ترس ندارم منم خیلی میترسیدم بخصوص یکی از بچه های این سایت دوبار کورتاژ کرده بود منو انقدر ترسوند که تا قبل از کورتاژ خودم داشتم سکته میزدم ولی وقتی تجربه اش کردم دیدم اون چیزی نیست که میگفتن بیهوش بودم وقتی هم بهوش اومد خونریزی کم داشتم
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

خاهش میکنم صحرا جان
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

با سلام دوباره.چهار روزی میشه که سقط کردم.دیروز برای سونو رفتم ضخامت اندومتر ۴.۵میلیمتر بود و بهم گفت ضخامتش کمه نیاز بع کورتاژ نیست.ی قرص متیل ارگونوین و امپول ترانکزامیک اسید هم برام دوتا نوشت به نظر شما چه وقت طول میکشه که تموم شه.راستی بتای خونمم هنوز ۹۹۰ بود من و راهنمایی کنین

سلام
صباجان بتا رو 48 ساعت بعد باید مصرف کنید چون بالاست.
مترژن هر 8 ساعت به تکمیل پروسه سقط کمک میکند اما پس از آزمایش بتا با توجه به نتیجه ی آن و میزان خونریزی شما برای تایم سونوی بعدی درمانگرتان تصمیم می گیرد
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “رشد جنین”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 10 مهمان