دیده نشدن ساک بارداری در هفته ششم

سلام به کارشناس عزیز و دوستان فیروزه ای ام
انگار بارداری طبیعی دیگه واسم شده یه آرزو!!!
من 20 آبان اولین روز از آخرین پریودیم بود و تا 9 روز هم پری بودم.بعد از یک هفته در تاخیر قاعدگیم در تاریخ 26آذر تست دادم که مثبت بود ولی تیترش پایین بود 233 تا بود.به تجویز دکترم دیروز سونوی معمولی دادم که ساک حاملگی دیده نشد جوابشم اینه:
رحم دارای اندازه طبیعی است.اکوژنیسیتی میومتر نرمال است.
اندومتر با ضخامت 10میلیمتر در خط وسط مشهود است.ساک حاملگی در رخم مشاهده نمیشود.
تخمدانها اندازه طبیعی دارند و ضایعه کیستیک یا سولید در آنها دیده نمی شود.
مایع آزاد یا ضایعه فضاگیری در لگن مشاهده نمیشود.

دیروز وقتی ساکو تو سونو ندیدن یه آز بتای دیگه دادم که 1000 بود.
حالا نمیدنم واسه سونو زود رفته بودم یا اینکه اصلا ساکی در کار نیست.آخه من تو بارداری قبلیم که خودبخود سقط شد علائم بارداری رو داشتم ولی الان نه حالت تحوع دارم و نه تکرر ادرار ... واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم ...دکترم گفتن شاید جنین دیر تشکیل شده و الان هفته 4 هستی ...نمیدونم بازم خدا رو شکر که فعلا خبری از لکه بینی و خونریزی نیست...قراره آخر این ماه مجددا واسه سونو برم...
آیا این موارد طبیعی هستن؟کسی هست که چنین سابقه ای داشته باشه؟
بچه ها واسم دعا کنین

*خدایا وقتی تو با منی چرا احساس تنهایی!!!
وقتی هوامو داری چرا ترس؟؟؟
وقتی پشتمی چرا نگرانی!!!*

ممکنه حاملگی خارج از رحمی باشه؟
چند درصد احتمالش هست؟

زهره جان تبریک میگم ان شااله که مشکلی پیش نمیاد اگه پریودیت نامنظم بوده امکانش هست که تخمک گذاری دیرتراتفاق افتاده وجنین دیرترتشکیل شده الان که بتات رفته بالا پس توکل کن به خدا
به یاری حق هم حاجت شما وهمه منتظران فیروزیم برآورده بشه شماهم براهمه ما دعاکن :D :D :D :D
آرزویـے بکن ...
گوش ـهاے خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه..
ارزویـے بکن ...
شاید کوچکترین معجزه اش بزرگترین آرزوے تو باشد

سلام زهره جان خوبی؟منم 3 ماه پیش بارداری خارج از رحم داشتم که مجبور به عمل شدم.تو سونوی منم تو خفته 5 ساک حاملگی نبود ولی تو لوله راستم یه توده دیده شد که همون جنین بود.ولی اینو بهت بگم من لک بینی و درد شدید (حالت دل پیچه)داشتم که تو اخرین درد لوله ام پاره شداینارو میگم که تو اگه بارداریت خارج از رحم بود مطمعنا درد هم داشتی چوم بالاخره بچه داره رشد میکنه نگران نباش و جای دیگه هم واسه سونو برو ...

ممنون اعظم عزیز و شفق گلم
بعد از سقطم پریدام نامنظم شده بود ولی قبلش خیلی دقیق بود.
شفق جون مرسی از اطلاعاتی که بهم دادی انشالا که دیگه این تجربه تلخ واستون تکرار نشه
من که بعد از نماز همیشه واسه اونایی که منتظر نی نی هستند دعا میکنم...شما هم خیلی واسه من دعا کنید که این بار دیگه مشکلی پیش نیاد

راستی شفق جون همون هفته 5 تو لوله راستت توده دیده شد,یعنی اگه مال منم خارج رحمی می بود باید توی سونو دیده میشد؟و یه چیز دیگه ...به خاطر لکه بینی و دردشدید بودکه سونو دادی یا بعدش درد و لکه بینی داشتی؟

اره عزیزم اخر هفته 5 نشون داد و بخاطر دردی که داشتم رفتم سونو البته عصر اون روزی که درد داشتم یکم لک بینی داشتم.مطمعن باش اگه تو هم مثل من بودی تا حالا ازدرد به خودت میپیچیدی چون تو الان تو هفته 6 هستی و اگه تو لوله بچه ات داشت بزرگ میشد این باعث درد میشد.ولی بازم حتما سونو یرو...یکی از بچه ها اخیرا اونم مشکوک به خارج از رحم بود خیلی بهش توصیه کردم جدی بگیره دیگه نمیاد و ازش خبر ندارم ایشالله که طوریش نشده باشه نگرانشم... :(

سلام شفق گلم
انشالا که واسه دوستت مشکلی پیش نیومده...واقعا از دلگرمی که بهم دادی ممنونم عزیزم.هرچی سرچ کردم دیدم اگه خارج از رحمباردار بودم تا الان یا لکه بینی داشتم یا درد شدید.از این قضیه یکم خیالم راحت شده...اگه اینطور که دکترم گفتن هفته 4 بوده باشم آخر این ماه باید هفته 7 رو تموم کنم...اگه انشالا مشکلی پیش نیاد آخر این ماه یه سونوی معمولی میدم ببینم چی میشه خیلی واسم دعا کن
مرسی

از همه بچه های فیروزه ای خواهش میکنمواسم خیلی دعا کنن :roll:

سلام
عزیزم انشاءالله یه بارداری سالم داشته باشی
حتما مارو از حال خودت باخبر کن :D :D :D :D
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

مرسی نازلی جان...چشم حتما...واسم خیلی دعا کن

زهره جان ماهمه محتاجیم به دعای شما مامانای جدیدوقدیمی فیروز :D :D :D
آرزویـے بکن ...
گوش ـهاے خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه..
ارزویـے بکن ...
شاید کوچکترین معجزه اش بزرگترین آرزوے تو باشد

Re: دیده نشدن ساک بارداری در هفته ش

zohrehm نوشته شده:سلام به کارشناس عزیز و دوستان فیروزه ای ام
انگار بارداری طبیعی دیگه واسم شده یه آرزو!!!
من 20 آبان اولین روز از آخرین پریودیم بود و تا 9 روز هم پری بودم.بعد از یک هفته در تاخیر قاعدگیم در تاریخ 26آذر تست دادم که مثبت بود ولی تیترش پایین بود 233 تا بود.به تجویز دکترم دیروز سونوی معمولی دادم که ساک حاملگی دیده نشد جوابشم اینه:
رحم دارای اندازه طبیعی است.اکوژنیسیتی میومتر نرمال است.
اندومتر با ضخامت 10میلیمتر در خط وسط مشهود است.ساک حاملگی در رخم مشاهده نمیشود.
تخمدانها اندازه طبیعی دارند و ضایعه کیستیک یا سولید در آنها دیده نمی شود.
مایع آزاد یا ضایعه فضاگیری در لگن مشاهده نمیشود.

دیروز وقتی ساکو تو سونو ندیدن یه آز بتای دیگه دادم که 1000 بود.
حالا نمیدنم واسه سونو زود رفته بودم یا اینکه اصلا ساکی در کار نیست.آخه من تو بارداری قبلیم که خودبخود سقط شد علائم بارداری رو داشتم ولی الان نه حالت تحوع دارم و نه تکرر ادرار ... واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم ...دکترم گفتن شاید جنین دیر تشکیل شده و الان هفته 4 هستی ...نمیدونم بازم خدا رو شکر که فعلا خبری از لکه بینی و خونریزی نیست...قراره آخر این ماه مجددا واسه سونو برم...
آیا این موارد طبیعی هستن؟کسی هست که چنین سابقه ای داشته باشه؟
بچه ها واسم دعا کنین

سلام
بله پيش مي آيد همين كه بتا بالا رفته و خونريزي هم نداريد خوب است. نداشتن تهوع و ... اصلاً‌نگراني آور نيست.
كارشناس مامايي فيروز

سلام زهره جان ایشالله دفعه بعد که رفتی سونو با خبرای خوب برگردی خیلی برات دعا میکنم.چون میدونم هممون با چه ارزویی باردار میشیم.واسه منم دعا کنین بار اولش که واسه من خیلی سخت شد الانم از فکرش ناراحت میشم ولی ایشالله این دفعه مرحمت خدا شامل حال منم میشه...
ارسال پست

بازگشت به “رشد جنین”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 12 مهمان