Re: دیده نشدن ساک بارداری در هفته ششم

zohrehm نوشته شده:سلام و عرض خسته نباشید به کارشناس محترم و دوستای عزیزم
من الان روز 34 سیکلم هستم و هنوز پریم نیومده ... اصلا سابقه نداشته ...هیچوقت بیشتر از 32 روز نمیشد ... ممکنه به خاطر این باشه که این ماه تا روز 21 تخمک گذاری نداشتم؟
سلام
ممکنه اثر همان تنبلی تخمدان باشد که سیکلهتون طولانی تر شده
پرا که حتی اگر تخمک گذاری دیر هم رخ داده باشد بازهم سیکل به این طولانی نرمال نیست
كارشناس مامايي فيروز

سلام کارشناس عزیزم
در صورت وجود کیست فولیکولار در تخمدان آیا میتوان کلومیفن را روز سوم قاعدگی مصرف کرد؟
با سپاس
*خدایا وقتی تو با منی چرا احساس تنهایی!!!
وقتی هوامو داری چرا ترس؟؟؟
وقتی پشتمی چرا نگرانی!!!*

سلام به همه دوستان
من عضو جدید سایت هستم . از شما راهنمایی میخوام . بعد از سه روز تاخیر در پریود تست بارداری مثبت بود . (عدد بتا 547 )چند روز بعد به پزشکم مراجعه کردم و طبق محاسبه ایشان در اوایل هفته پنجم بودم . همون روز سونو دادم اما ساک بارداری دیده نشد! سونو گرافیست به من گفت ممکنه هفته پنجم نباشی یا لقاح دیر تر انجام شده باشه شاید هم بارداری خارج از رحمی باشه ازم خواست که صبر کنم!پزشک درخواست آزمایش مجدد بتا داد. این بار بعد از 48 ساعت عدد به 1341 رسیده بود. قرار شد یک هفت بعد مجددا سونو بدم . الان خیلی نگرانم! لطفا راهنماییم کنید و از تجربیات خودتون بگید!

سلام
افزایش بتا نشانه بارداری هست ولی چون سال دیده نشده همون طور که دکتر گفته ممکنه لقاح دیر انجام شده باشه استرس نداشته باش و یک هفته صبر کن انشاءالله که خوش خبرباشی.
یا رب دستانم را سوی تو می گیرم

اگر دستانم را بگیری

کسی مرا دست کم نمی گیرد

بهاران نوشته شده:سلام به همه دوستان
من عضو جدید سایت هستم . از شما راهنمایی میخوام . بعد از سه روز تاخیر در پریود تست بارداری مثبت بود . (عدد بتا 547 )چند روز بعد به پزشکم مراجعه کردم و طبق محاسبه ایشان در اوایل هفته پنجم بودم . همون روز سونو دادم اما ساک بارداری دیده نشد! سونو گرافیست به من گفت ممکنه هفته پنجم نباشی یا لقاح دیر تر انجام شده باشه شاید هم بارداری خارج از رحمی باشه ازم خواست که صبر کنم!پزشک درخواست آزمایش مجدد بتا داد. این بار بعد از 48 ساعت عدد به 1341 رسیده بود. قرار شد یک هفت بعد مجددا سونو بدم . الان خیلی نگرانم! لطفا راهنماییم کنید و از تجربیات خودتون بگید!
اگر بتا بعد از 48 ساعت از یک برابر و نیم بیشتر بالا رود امکان خارج از رحمی خیلی کم می شود. و این عالیست که برای شما دو برابر هم بیشتر شده.
پس نگران نباشید دو سونوی بعدی انشالله حتماً ساک و جنین رویت می شود
كارشناس مامايي فيروز

سلام دوستان من ازمایش اولم 45 بود دکتر گفت مشکوکه باید سونو بری من یه بارم رفتم ازمایش قبل سونو شد 620 بعد سونو رفتم ساک حاملگی نشون نداد دوباره به توصیه دوستان رفتم آزمایش تعداد بتا هام1890 تو سونوم نوشته دیواره رحم ضخامتش 13 است ولی ساک دیده نمیشه البته عادت من نامنظم اصلا آخرین عادتم یادم نیست به نظرتون حاملگی خارج رحم میتونه باشه اصلا دردو لکه بینی هم ندارم

سلام تو پنج هفته و دوروز سونو يه ساك ٧ميلي بدون فتال پل و كيسه زرده ديده شد البته سونو شكمي از هفته چهار تا ٥لكه بيني هم داشتم كه قطع شد با مصرف شياف دكترم ميگه تو اين سن بارداري بايد كيسه زردرو ميديد حالا من نگرانم واقعا قبلا هم يه زايمان زودرس تو هفته ٢٠داشتم به نظرتون نگران كنندست وضعيتم دارم دق ميكنم كمكم كنيد

سلام دوست عزیز
کیسه زرده در هفته ۵/۵-۶بارداری در سونو گرافی واژینال مشخص میشود.در صورتیکه اندازه ساک بیش از ۱۳میلیمتر شود وکیسه زرده در آن دیده نشود باید به نرمال نبودن بارداری شک کرد
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “رشد جنین”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 16 مهمان