مولتی ویتامین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام کارشناس عزیز من مولتی پریناتال میخورم دکتر گفت هموگلوبینت لب مرزه > گفتم بهش که پاهام یکم مور مور میکنه چیزی نگفت بنظر شما پرگناکر بهتر نیست جای پریناتال ؟
و کلسیوم جوشان بهتره یا کلسی کر؟؟؟
مرسی از لطفتتون

zzzzzzzzzzz

سلام کارشناس عزیز من مولتی پریناتال میخورم دکتر گفت هموگلوبینت لب مرزه > گفتم بهش که پاهام یکم مور مور میکنه چیزی نگفت بنظر شما پرگناکر بهتر نیست جای پریناتال ؟
مرسی از لطفتتون

مرسی از لطفتتون
zzzzzzzzzzz

مرسی از لطفتتون
zzzzzzzzzzz

سلام
کارشناس عزیز لطفا جواب سوال قبلیمو بدین
تاریخ آخرین پریودم 4 اسفند بو دو امروز 22 مرداد میشه بگین چند هفته و چند ماهمه ؟؟؟
بنظر خودم
اسفند 25 فروردین31 اردیبهشت 31 خرداد 31 تیر 31 مرداد 22
جمعا 171 روز
چندم ماه 7 ماهه میشم .
zzzzzzzzzzz

زهره جان تا کارشناس پاسخ بدهند سوالات رو از خانم دکتر رضایی بپرس و یا برای کارشناس پیغام خصوصی بذار.
http://rezaeemed.com/index.php
راستی خانم دکتررضایی یه قسمتی رو ایجاد کرده که تارزیخ تقریبی زایمان بدست میاد که برای شما 11 آذر تاریخ تقریبی زایمانتون هست.
در ناامیدی بسی امید هست

zohrehh نوشته شده:سلام کارشناس عزیز من مولتی پریناتال میخورم دکتر گفت هموگلوبینت لب مرزه > گفتم بهش که پاهام یکم مور مور میکنه چیزی نگفت بنظر شما پرگناکر بهتر نیست جای پریناتال ؟
مرسی از لطفتتون
سلام
زهره جان! هموگلوبینتون چند است زیر 12؟ همون مولتی پره ناتال هم خوب است .
كارشناس مامايي فيروز

zohrehh نوشته شده:سلام
کارشناس عزیز لطفا جواب سوال قبلیمو بدین
تاریخ آخرین پریودم 4 اسفند بو دو امروز 22 مرداد میشه بگین چند هفته و چند ماهمه ؟؟؟
بنظر خودم
اسفند 25 فروردین31 اردیبهشت 31 خرداد 31 تیر 31 مرداد 22
جمعا 171 روز
چندم ماه 7 ماهه میشم .
سلام
زهره جان درست حساب کردید حالا این 171 رو به 7 تقسیم کنید:24 هفته و 3 روز (تا 22 مرداد)
كارشناس مامايي فيروز

سلام کارشناس عزیز
1 - من چندم ماه میرم توی هفت ؟؟؟؟؟؟
2 - یعنی فردا 6/1 میشم 7 ماهه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
3 -پس چرا دکترم گفت 11 هر ماه میرم توی 7 ماه؟؟؟؟؟؟؟
4 -در ضمن آزمایش خون و ادرار باید کی برم اول 6ماه رفتم؟؟؟؟؟؟؟؟
zzzzzzzzzzz

zohrehh نوشته شده:سلام کارشناس عزیز
من چندم ماه میرم توی هفت ؟؟؟؟؟؟
مرسی
راست رو بخواهید حساب کردن با ماه دیگه خیلی دقیق نیست و منسوخ شده چراکه ماه ممکن است 30 روزه باشد از طرفی کل بارداری 40 هفته و 2 روز است و نه ماه خیلی دقیق نیست.
اما به هر حال اگر ماه رو بخواهیم:شما با پایان 180 روزگی 6 ماهتون حدوداً تمام است
به لینک زیر هم برای اقدامات در طول بارداری مراجعه کنید:
http://www.firooz.com/modules.php?name= ... ge&pid=494
كارشناس مامايي فيروز

سلام کارشناس عزیز
ترشح سبز رنگ دارم آیا یعنی عفونتم خیلی بیشتر از روزایی که ترشح سفید داشتم هست؟؟؟؟؟؟؟
دکتر قرص کلوتریمازول واژینال داده آیا استفاده از پمادش مضر نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در ضمن زمان دقیق زایمانم کی میشه با توجه به 4 اسفند روز اول پری بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مرسی از همکاری و کمکتون
zzzzzzzzzzz
ارسال پست

بازگشت به “رشد جنین”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 15 مهمان