مثبت شدن آز خون و بي بي چك و بعد از

سلام.من روز 31 با بي بي چك كمرنگ ولي واضح كه رفتم آز دادم اينجوري نوشته.

50 .................. ( beta-hcug(f
female:up to 5.3
"postmenopausal:up to 8.3

من پریودهای نامنظم دارم ولی اکثرا بین 25تا 35روز هست.دکتر گفت 5روز بعد تکرار کنم ولی امروز که 3روز از آز اول میگذره عصر با دیدن لک بینی خیلی کمرنگ صورتی به بیمارستان رفتم و مقدار بتام شده بود 2.5
خیلی ناراحتم من دوساله منتظرم.البته راضی ام به رضای خدا.
كسي اينجوري بوده؟
اين يعني چي؟يعني لانه گزيني هم رخ داده بوده در رحم؟یعنی لوله های من باز هستند؟داخل رحمی بوده یا خارج رحمی؟
الان بايد چيكار كنم؟
يعني خود بخود داره دفع ميشه و نيازي به چيزي نيست؟
اقدام به بارداری بعدی من چگونه باید باشد و چکاری باید برای جلوگیری از بروز مجدد آن انجام دهم؟
نیازی به جلوگیری و بو قول معروف استراحت بعد از سقط هست؟
كسي اينجوري شده بوده؟
لطفا هر چي ميدونيد بگيد بهم
ممنون

سلام
عزیزم تشخیص داخل و خارج رحمی بودنش که امکان پذیر نیست. اما در احتمال اول به هر حال بارداری مثبت بوده است(با فرض معتبر بودن کیت آزمایشگاه شما) اما الان منفی شوذده است.از نظر علمی بسیاری از بارداری ها برای مادران اتفاق می افتد خیلی زودهنگاه سقط می شود(بدون اینکه مادر متوجه بارداری از دست رفته ی خود شود)
اگر این حالت بوده باشد که شرایط یک سقط نظیر استراحت ووقفه ی پس از آن و یا علت یابی و پیشگییری و ..نیست!
كارشناس مامايي فيروز

سلام و تشکر از پاسخ شما
من پریودهای بین 28 تا 35 دارم روز 29 بی بی و روز 30هم آز مثبت شد با اعدادی که خدمتتان عرض کردم و در کمتر از یک هفته که تکرار کردم یعنی روز 33 به 2.5 کاهش یافت و لکه بینی و خونریزی که فک کنم پریود شده باشم.
من تنبلی تخمدان دارم میشود علتش آن باشد؟
به این حاملگی ها چه اسمی میدهند؟پوچ؟شیمیایی و...
علتش چیست؟
برای اینکه دیگر انشاءا... اتفاق نیفتد میتوان کاری کرد؟
در ماه های بعدی به لطف خدا چقدر احتمال بارداری من هست؟
با تشکر

سلام عزیزم!
خیر تنبلی تخمدان باعث مثبت کاذب شدن نمی گردد.
اغلب اسم شیمیایی بر آن می گذارند.
علل مختلفی برای آن ذکر شده گاهی می گویند به دلیل حساسیت نشان دادن مادر نسبت به تخم تشکیل شده با جنس پسر است .گاهی ...
خلاصه به این شکل علت یابی و به تبع آن پیشگیری نمی توان کرد.
احتمال بارداری شما ممکن است مانند همه ی سیکلهای پیشین شما و خلاصه عادی باشد شاید هم اینطور باشد که اگر سقط محسبوش کنیم ماه اول کمتر باشد.(به دلیل دیرتر رخ دادن تخمک گذاری و ...)
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “رشد جنین”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 12 مهمان