Re: تشکیل قلب جنین

سلام..
اخرین پریود من 17خرداد بود و باردارم ..ولی دوره های من 32روزه هستن و تخمک در روز 18دوره ازاد کردم ..الان باردارم ..بنظر شما برای سونوی قلب چه تاریخی بهتره که برم سونو ؟؟؟طبق پریود الان 5هفته و 5روز و طبق تخمک گذاری 5هفته و دو روز هستم...

sama.es6890 نوشته شده:سلام .باتشکر از شما دوست عزیز بابت پاسخ گویی
این مدت هیچ سونویی نرفتم برای ساک منتظر سونوی قلب موندم.
وقتی میگید 7هفته قلب مشخصه یعنی هفته 7تمام بشه وارد 8بشیم یا هفته 6تموم و وارد 7بشیم ؟؟؟
7 هفته ی تمام که دوباره کاری نشود
در مورد دردتون قاعدتا نباید درد شدید داشته باشید به درمانگرتون اطلاع دهید شاید شیاف پروژسترون تجویز کنند شاید سونو رو زودتر انجام دهند تا از اینکه ساک داخل رحم است و ...مطمئن شویم
كارشناس مامايي فيروز

سلام کارشناس عزیز من بعد از 13 روز تاخیر آز دادم بتام بالای 20000 بود و لک بینی هم دارم که دکتر برام استراحت مطلق و شیاف تجویز کرد .
بنظرتون بتای بالا میتونه نشانه مول باشه ؟ :oops: :oops: چون دکتر تو سونو جنین رو دید ولی گفت 3 هفته دیگه دوباره برگردم. :roll:

بارانا 110 نوشته شده:سلام کارشناس عزیز من بعد از 13 روز تاخیر آز دادم بتام بالای 20000 بود و لک بینی هم دارم که دکتر برام استراحت مطلق و شیاف تجویز کرد .
بنظرتون بتای بالا میتونه نشانه مول باشه ؟ :oops: :oops: چون دکتر تو سونو جنین رو دید ولی گفت 3 هفته دیگه دوباره برگردم. :roll:
بتا ی بالای آنرمال :شاید
اما طبق تجربه و رنج ذکر شده ،برای شما، آنرمال نیست
كارشناس مامايي فيروز

سلام من امروز ۴۸ روز از پریودم گذشته و آزم مثبت بوده. به دلیل دو سقط قبلی دکتر انوکساپارین تجویز کرده و ۱۱ روزه دارم تزریق میکنم امروز سمت چپ زیر شکمم کمی تیر میکشه فقط یه نقطه خاصه. قراره روز ۵۱ برم سونوی تشکیل قلب ولی با توجه به این تیر کشیدن میتونم فردا یعنی دو روز زودتر از موعد برم که ببینم قلبش تشکیل شده یانه؟ چون خیلی میترسم.

سلام کارشناس محترم من تاریخ اخرین پریودم ۲۰ ابان بوده البته واقعا تا ۴ اذر که زمان تخمکگذاریم بود امپول اچ اسی جی اقدامی نداشتم من ۱۹ اذر پریود نشدم و بیبی چک مثبت رفتم دکتر که سونو واژینال کرد و بارداری تایید ساکم دید ۲هفته بعد ۱دی ماه رفتم جنین دید و از همون اولین مراجعه به من شیاف داد و اسپرین و فولیک گفت برای قلب هفته بعد برو من ۱۲ دی رفتم که رادیولوژیست گفت دور ساک بارداری خون ریزی میبینه من اصلا خونریزی و لک ندارم با زحمت جنین دید و گفت ۳.۸ میل ساک ۱۸.۲ میل و گفت سن بارداری ۶هفته و ۵روز و سن جنین ۶هفته ۱روزه، بتای من همانروز ۱۹۸۶۰ بود و ۴۸ساعت بعد بتام شد ۱۴۸۶۴ وقتی جوابو به دکترم نشون دادم گفت شیاف قطع کن و منتظر خونریزی باش پس این جنین ۳.۸ چیه؟ تورو خدا ی جواب قانع کننده بهم بدید ممنونم.ی سوال دیگه اگر بارداری من پوچه چرا دکتر بهم شیاف داده؟
آخرین ويرايش توسط 2 on Sohi, ويرايش شده در 0.

Sohi نوشته شده:سلام کارشناس محترم من تاریخ اخرین پریودم ۲۰ ابان بوده البته واقعا تا ۲ اذر که زمان تخمکگذاریم بود اقدامی نداشتم من ۱۹ اذر پریود نشدم و بیبی چک مثبت رفتم دکتر که سونو واژینال کرد و بارداری تایید ساکم دید ۲هفته بعد ۱دی ماه رفتم جنین دید و از همون اولین مراجعه به من شیاف داد و اسپرین و فولیک گفت برای قلب هفته بعد برو من ۱۲ دی رفتم که رادیولوژیست گفت دور ساک بارداری خون ریزی میبینه من اصلا خونریزی و لک ندارم با زحمت جنین دید و گفت ۳.۸ میل ساک ۱۸.۲ میل و گفت سن بارداری ۶هفته و ۵روز و سن جنین ۶هفته ۱روزه، بتای من همانروز ۱۹۸۶۰ بود وقتی جوابو به دکترم نشون دادم گفت شیاف قطع کن و منتظر خونریزی باش پس این جنین ۳.۸ چیه؟ تورو خدا ی جواب قانع کننده بهم بدید ممنونم.ی سوال دیگه اگر بارداری من پوچه چرا دکتر بهم شیاف داده؟
عکس سونو اخرم براتون فرستادم در ضمن من بعد ۴۸ ساعت باز ازمایش بتا دادم ۱۴۸۶۰ بود البته در ازمایش اول شیاف استفاده کردم و در دومی ۲شبه استفاده نکردم ممکنه تاثیر داشته باشه
آخرین ويرايش توسط 7 on Sohi, ويرايش شده در 0.
پیوست ها
IMG_20190104_151831_006.jpg
۲۰۱۹۰۱۰۴_۱۵۲۰۰۸.jpg
ارسال پست

بازگشت به “رشد جنین”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 8 مهمان