Re: ساك حاملگي و كيسه زرده

سلام من دیروز رفتم سونو سن بارداری رو زد 5 هفته و 3 روز ولی خودم حساب کرده بودم میشدم 6 هفته دقیق چون آخرین پری من 28 در بود . ساک حاملگی 8/40 مم بود کیسه زرد و فتال پل دیده نشد پلاسنتا هم زده حلقوی نرمال است نگرانم چرا کیسه زرد رویت نشد ؟؟؟؟ توروخدا زود ج بدین

افسانه4466 نوشته شده:سلام من دیروز رفتم سونو سن بارداری رو زد 5 هفته و 3 روز ولی خودم حساب کرده بودم میشدم 6 هفته دقیق چون آخرین پری من 28 در بود . ساک حاملگی 8/40 مم بود کیسه زرد و فتال پل دیده نشد پلاسنتا هم زده حلقوی نرمال است نگرانم چرا کیسه زرد رویت نشد ؟؟؟؟ توروخدا زود ج بدین
سلام عزیزم
در حد زیر 1 هفته اختلاف نگران کننده نیست اما خوب باید کیسه زرده و بلکه جنین رویت میشد.
با این همه، طبق تجربه گاهی سونوهای بعد کلا متفاوت می شوند و ... بنابراین از نظر علمی هم با 1 سونو نباید تشخیص آنرمال بودن و ... گذاشت.
فعلا نگران نباشید و از خدا بخواهید که اگر بارداری سلامتی ست به زودی از ایمن بودنش آسوده تون کند.
كارشناس مامايي فيروز

KarshenaseMamaee نوشته شده:
افسانه4466 نوشته شده:سلام من دیروز رفتم سونو سن بارداری رو زد 5 هفته و 3 روز ولی خودم حساب کرده بودم میشدم 6 هفته دقیق چون آخرین پری من 28 در بود . ساک حاملگی 8/40 مم بود کیسه زرد و فتال پل دیده نشد پلاسنتا هم زده حلقوی نرمال است نگرانم چرا کیسه زرد رویت نشد ؟؟؟؟ توروخدا زود ج بدین
سلام عزیزم
در حد زیر 1 هفته اختلاف نگران کننده نیست اما خوب باید کیسه زرده و بلکه جنین رویت میشد.
با این همه، طبق تجربه گاهی سونوهای بعد کلا متفاوت می شوند و ... بنابراین از نظر علمی هم با 1 سونو نباید تشخیص آنرمال بودن و ... گذاشت.
فعلا نگران نباشید و از خدا بخواهید که اگر بارداری سلامتی ست به زودی از ایمن بودنش آسوده تون کند.
سلام ممنونم از شما . امکان داره چئن سونو شکمی بوده دیده نشده ؟؟؟ خیل ینگرانم میخوام صبر کنم اول هفته 8 برو سونو دیر نیست به نظرتون ؟ کی برم بهتره ؟

افسانه4466 نوشته شده:
KarshenaseMamaee نوشته شده:
سلام عزیزم
سلام ممنونم از شما . امکان داره چئن سونو شکمی بوده دیده نشده ؟؟؟ خیل ینگرانم میخوام صبر کنم اول هفته 8 برو سونو دیر نیست به نظرتون ؟ کی برم بهتره ؟
در شکمی هم توقع دیدن داشتیم از نظر علمی
ولی کلا طبق تجربه فعلا نگران نباشید.
زمانش خوب است عزیزم البته تشیخص با درمانگر بالینی ست
كارشناس مامايي فيروز

سلام ببخشید من امروز رفتم سونو ونوشته بودکه تصویریک ساک حاملگی باواکنش دسیداوی مناسب دراطراف آن دیده شده .داخل ساک تصویر کیسه زردا مشهوداست.فتال به خوبی رویت نشد یافته فوق میتواند به نفع Blighted ovumباشد
بعدنوشته جهت بررسی بیشتر سونوگرافی ۷تا۱۰روز دیگر به روش ترانس واژینال توصیه میشود.سن تقریبی هم ۶هفته ودوروز.درآدنکس ها ضایعه پاتولوژیک مشهودنمی باشد.
لطفاحواب منو بدید.خیلی استرس دارم.ممنونم.
ارسال پست

بازگشت به “رشد جنین”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 32 مهمان