Re: ساك حاملگي و كيسه زرده

hirrad نوشته شده:سلام لطفا من رو از سردر گمی نجات بدید
سونوکرافی ابعاد رحم نرمال تصویر ساک دیده میشود دسدوال راکشن نا منظم
سن حاملگی براساسgs:9mm در حدود 5w5d
این در حالیه که سونوی قبلینم که تقریبا 2 هفته پیش بود گفت 5 هفته و من بر اساس این که زمان باردار شدنم رو میدونستم فکر میکردم اشتباه تشخیص داده و سن بارداریم کمتر از این خرفاست حالا ایتن سونو سن بارداریم و 5 هفته گفته که به نظرم منطقی تره ضربانش رو ندیدندبه من حاملگی پوچ اعلام کردن ایا واقعا سقط کنم لطفا کمکم کنید اخرین روز پریودیم هم 17 ابان بوده
سلام
عزیزم
اگر جنین دیده شده بدون ضربان----این دیگر پوچ نیست
و فقط باید منتظر دیده شدن ضربان قلب اش در سونوی بعدی باشیم
اما اگر با گذشت 2 هفته از سونوی قبلی بازهم ساک خالیست این به نفع پوچ است( البته باید با سونوی دیگری تائید شود که خطا نبوده باشد)

كارشناس مامايي فيروز

مینا گلی نوشته شده:سلام تاریخ اولین روز از آخرین پریود من ۱۵ آبان بود ۱۷ آدر آزمایش بتای من با تیتر ۵۳۰ مثبت شد...شش هفته و چهار روز سونو واژینال دادم قطر ساک ۱۲.۳ و چهار هفته و دو روز تشخیص دادن بدون جنین و دستور سونو مجدد در هشت هفته و چها روز دادن...من در همون تاریخ سونو اول تیتر بتای مجدد دادم با عدد ۱۰۱۷۳...آیا شرایطم نرمال میتونم امیدوار باشم؟
سلام
امیدوارم که تا الان از سلامت بارداری تون مطمئن شده باشید
اما صرفا از جهت علمی : اگر بتا به موقع مثبت شده(مثل مورد شما) نباید در سونوی 6 هفته جنین را نبینیم!
كارشناس مامايي فيروز

سلام
من ٨اذر ماه تاريخ اولين روز اخرين پريوديم بوده دوازدهم دي ماه رفتم ازمايش بتا دادم ك ١٧٦ بوده دكتر توي شش هفته منو فرستاده سونو ك در تاريخ ٢٤ دي ماه توي سونو msd رو برابر 9mm ديده و سن بارداري و چهار هفته و چهار روز زده و كيسه زرده هم مشاهده نشده ممكنه حاملگي من پوچ باشه؟؟با توجه به اينكه دو روز لكه بينيم شروع شده؟قبلا ي سقط خود بخودي داشتم

سلام به کارشناس عزیز...من ۲۶ سالمه.الان بعد از ۳ سال حامله شدم..مشکل از همسرم بود...سندرم مادرزادی کالمن داشت..آزو اسپرم بود به خاطر پایین بودن هورمون های مردانش..با دارو های دکترش درمان شده و الان اسپرماش به ۵ میلیون رسیده که بیشتر اسپرمش با کیفیت و مورفولوژی و حرکت بالایی هست...خودمم کم کاری تیرویید دارم و همیشه پریودام عقب میوفتاد...بعد از ۲۲ آذر که پریود شدم قرص دوفاستون خوردم که پریودم منظم باشه اما من با کمال ناباوری بعد از دو هفته تاخیر در پریود فهمیدم که باردارم...بتام بالای ۵۰۰ بود....تاریخ اولین روز آخرین قاعدگیم ۲۲ آذر بود..در تاریخ ۷ بهمن دکترم چون بهش از مشکلات همسرم گفتم منو به سونوگرافی شکمی فرستاد که اونجا معلوم شد من ۵ هفته و ۵ روزمه...اونجا ساک حاملگی و کیسه زرد کاملا رویت شد ولی خبری از فتال پل و fhrنبود....برام ۲۴ بهمن سونو مجدد دادن...یعنی ممکنه که حاملگیم پوج باشه یا با وجود جسم زرد این موضوع منتفیه...تورو خدا کمکم کن...خیلی حال روحیم بد هست...زودتر راهنماییم کن

انشالله خانم دکتر....حرفات خیلی آرومم میکنه...انشالله ۲۴ میرم و خبر سونوگرافیمو برات میفرستم....راستی یک سوال....الان زیر نافم میپره...خودم حس میکنم این چند روز این پرش ایجاد شده...ممکنه این قلب جنینم باشه یا هنوز زوده واسه فهمیدن؟؟؟

سلام خانم دکتر عزیز...یک خبر خوش...من تا ۲۴ام طاقت نیاوردم واسه سونو..خیلی حال من و شوهرم خراب بود....با شوهرم رفتیم مشهد یک سونو گرافی خیلی خوب....اونجا هم جنین و هم صدای قلبشو شنیدم...دکتر سونو گفت همه چی نرماله...الان توی ۵ هفته و ۶ روز هستی(با اختلاف ۴ روز کم یا زیاد)خیلی خوشحالم...گفتم شمام توی خوشحالیم شریک باشید....فقط یک سوال....متخصص زنان واسم یک عالمه آزمایش نوشته بود از چربی و دیابت و........همه چیم نرماله فقط یکم WBCبالا بود....این چیه؟؟؟خطرناکه واسه بچم...؟؟؟ممنون میشم زودتر پاسخ بدین

سلام
خداروشکر
واقعا خوشحالم کردید
ان شاءالله که ایام بارداری سالم و ایمن و معنوی رو داشته باشید
گلبول سفید در ادرار . یا خون بالا بود ؟
رنج دقیق خودتون و کیت ازمایشگاه رو هم بگید لطفا
كارشناس مامايي فيروز

راستی تاریخ ۲۵ اسفند هم برام نوشت که برم سونو nt و آزمایش غربالگری...تا اون موقع چی بخورم و چیکار کنم که بچم رشد خوبی داشته باشه؟؟؟؟
خدا جوووون این یک دونه رو بهم سالم و صالح بده
تا حالا صدهزار بار شکرش کردم
واسم خیلی دعا کنید این چند ماه دیگم به خوبی بگذره

راستی از روزی که فهمیدم باردارم و پیش دکتر رفتم قبل از اینکه جنین و قلبش رو ببینیم دکترم واسم آمپول پروژسترون داده روزی یکی و شیاف که شبا استفاده میکنم....اینا ضرری نداره؟؟؟میگه اگه نطفه هم ضعیف باشه برات نگهش میداره
ارسال پست

بازگشت به “رشد جنین”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 5 مهمان