Re: عفونت بارداری

سلام مه تاب عزیز
ممنون از محبتتون. خداروشاکرم که تونستم باعث آرامش شما بشم. شماهم امیدتون به خدا باشه مطمئن باشید به لطف خدا و در بهترین زمان ممکن و درصحت و سلامت کامل نوزادتون رو در آغوش میگیرید

كارشناس مامايي فيروز

سلام کارشناس عزیز وقتتون بخیر .یه سوال ...من تو هفته ۲۹ هستم استفاده از دستشویی ایرانی برام خیلی سخت شده به صدت پا درد میشم بعد نشستن .رفتم فرنگی استفاده کردم ولی از اونجایی که یکم وسواس دارم بدم میاد باید بعد توالت خودمو از کمر بشورم تو دستشویی .خواستم ببینم این خطر ناک نیست؟ مثلا روزی پنج شیش بار اینطوری خودمو بشورم برا خودم یا رحم و بچه ای که توشه مشکل ایجاد نمیشه؟

سلام کارشناس جانم وقتتون بخیر یه سوال .... من دو روزه وارد هفته سی ام بارداری شدم دیشب دراز کشیده بودم همسرم متوجه نشد خیلی محکم خورد به شکمم .انگار که یه چیی تو شکمم کنده شد .خیلی میترسم ...نه خونریزی دارم .نه درد و نی نی هم تکون میخوره .... ایا بازم خطر تهدیدم میکنه؟ برای بچه مشکلی پیش نیومده؟ دستش کنده بشه .پاش لا بخوره یا به مغزش فشار اومده باشه؟ اونقد از دیشب نگرانم که حد نداره .بهداشتم هرررچقدر تماس گرفتم برم چک کنن صربان قلبشو ولی جواب ندادن

سلام دوست عزیز
جنین شما داخل کیسه ای قرار گرفته که پر از مایع است و از جنین در برابر ضربات محافظت می‌کند نگران نباشید. در مواقعی که به شکم ضربات محکمی وارد می‌شود اگر خروج مایع از واژن زیاد شود باید از جهت پارگی کیسه آب بررسی شوید. که البته در مورد شما این احتمال بسیار ضعیف است
كارشناس مامايي فيروز

سلام مهربونای سایت روز ماما رو بهتون تبریک میگم ممنونم که تو تمام هفته هایی که شب و نصفه شب سوالی داشتم و نوشتم با بزرگواری تمام جواب دادید . دوستتون دارم روز ماما به شماهایی که اگه کنار مادرا نباشید استرس خفه شون میکنه ، مبارک .دستتونو میبوسم

لام عزیزدلم خوبین؟ یه سوال احتمالش هست تو شکم مادر دست و پای جنین کاری بشه یا رو کمرش و ستون مهره هاش فشار بیاد و اسیب ببینه؟
من هفته سی و دو هستم حواسم نبود یه جوری نشسته چرخیدم که از تو شکمم یه صدایی اومد .حالا نمیدونم صدا استخونای خودم بود یا جنین ولی خیلی ترسیدم .نشسته بودم خیلی بد چرخیدم .کمرم ثابت بود بالا تنه م رو چرخوندم

سلام مه تاب عزیز
همانطور که قبلا هم خدمتتان عرض کردم از آنجائیکه جنین در داخل کیسه ای قرار گرفته که پر از مایع است و این کسیه مثل ضربه گیر عمل میکند معمولا مشکلی برای جنین پیش نمی آید بنابراین به جای استرس های بی‌مورد سعی کنید از این دوران نهایت لذت را ببرید
كارشناس مامايي فيروز

سلام عزیزای دل دلتنگتون بودم خیییلی ....خداروشکر من هفته ۳۳ بارداری هستم نمیدونم چرا دو هفته س از تو شکمم صدای تق تق استخون و مفصل میاد ...میترسم ..به نظرتون برای دست و پاهای بچه م مشکلی پیش اومده؟ یعنی قشنگ مثل صدای مفصله و بعدش نی نی تکون میخوره.... این دو ماه اخر خیلی استرسی بودم و هستم اونقدر که بابت یه مشکلی دلم میخواد بشینم گریه کنم ...اینم به استرسام اضافه شده حالا ...
کاش سایتتون مشاوره غیر بارداری ام داشت
ارسال پست

بازگشت به “رشد جنین”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 54 مهمان