Re: ساك حاملگي و كيسه زرده

سلام،خسته نباشيد،من ٦هفته و ٦روز باردارم،از اول بارداريم بعضي اوقات ترشحات قهوه اي بعضي وقت ها هم خون ميبينم،روزي ٤عدد شياف يوتروجستان٢٠٠ استفاده ميكنم،ديروز تو سونوگرافي قلب جنين مشاهده شد،٣-٤روزي ميشه كه حالت تهوع دارم،امروز دوباره خونريزي دارم ،حالت تهوع هم ندارم،يه درد خفيف مثل پريودي هم دارم،خيلي نگرانم،به نظر شما چه كار كنم؟دكترم نيستن،به نظر شما خطر جدي هست؟

سلام خدمت کارشناس محترم.
اومدم خبر خوش بدم و از خدا بخوام که هیچ بنده ای رو چشم انتظار خبرهای خوش نذاره .الهی آمین
من قبلا گفتم سابقه بارداری مولار داشتم و اینبار بعد از یکسال از کورتاژم باردار شدم و ساک حاملگی و کیسه زرده تشکیل شد ولی جنین دیده نشده بود .امروز خداروشکر جنین و قلب هم روئیت شد.

Banoo Raha نوشته شده:سلام خدمت کارشناس محترم.
اومدم خبر خوش بدم و از خدا بخوام که هیچ بنده ای رو چشم انتظار خبرهای خوش نذاره .الهی آمین
من قبلا گفتم سابقه بارداری مولار داشتم و اینبار بعد از یکسال از کورتاژم باردار شدم و ساک حاملگی و کیسه زرده تشکیل شد ولی جنین دیده نشده بود .امروز خداروشکر جنین و قلب هم روئیت شد.

سلاااااااااااااااااااام خیلیییییییییی خوشحالم براتون . ان شاء الله بارداری شیرینی داشته باشید

Banoo Raha نوشته شده:سلام خدمت کارشناس محترم.
سلام
خداروشکر عزیزم
لطف کردید که ما رو هم خوشحال کردید
به امید اینکه همه ی منتظر های نینی خوش خبر بیایند و ...
كارشناس مامايي فيروز

minaa123 نوشته شده:سلام
خسته نباشید. لطفا جواب منو زود بدید . من خیلی نگرانم.
من در تاریخ ۲۲ اردیبهشت iui شدم. و در تاریخ ۵ ام خرداد بتام ۷۳ بود و ۴۸ ساعت بعد ۱۸۲ شد.
۱۳ خرداد سونو واژینال کردن و ساک حاملگی دیده شد. و دکترم گفت ۴ هقته و ۱ روز.
۳۱ خرداد سونو شکمی کردم که فقط ساک دیده شد بدون کیسه زرده و فتال پل. سن بارداری هم ۶ هفته و ۱ روز.
گفتن ۱۰ روز دیگه تکرار کنم. بارداری من پوچه؟
لطفا زودتر منو از نگرانی در بیارین....
سلام عزیزم
چون دو هفته گذشته اما جنین و کیسه زرده رویت نشده متاسفانه احتمال پوچ مطرح است اما تا وقتی سونوی دوم این را تایید نکند تشخیص قطعی نیست
كارشناس مامايي فيروز

سلام عزیزم
چون سونو خوب بوده یه عامل مثبت داریم
موارد با خونریزی و ... هم داشته ایم که شکر خدا به انتها برده اند و ..
پس فعلا استراحت و دریافت پروژسترون
البته نظر درمانگران مختلف در مورد نوع دارو ممکن است متفاوت باشد
كارشناس مامايي فيروز

سلام من به حساب پری هفت هفته هستم ولی به حساب سونو پنج هفته ودوساک دیده شدم پنج هفته سونو واژینال دادم فقط ساک کیسه زرد دیده شد ایا این اختلاف عادیه چون من وقت تخمک گذاریمو میدونم همون پنج هفته میشه من 1مرداد امپور اچ سی جی زدم و فقط 12ساعت و 36ساعت بعدش رابطه داشتم ایا نسبت به روز نزدیکی من سن بارداریم طبیعیه

mohammd.mahdi نوشته شده:سلام من به حساب پری هفت هفته هستم ولی به حساب سونو پنج هفته ودوساک دیده شدم پنج هفته سونو واژینال دادم فقط ساک کیسه زرد دیده شد ایا این اختلاف عادیه چون من وقت تخمک گذاریمو میدونم همون پنج هفته میشه من 1مرداد امپور اچ سی جی زدم و فقط 12ساعت و 36ساعت بعدش رابطه داشتم ایا نسبت به روز نزدیکی من سن بارداریم طبیعیه
کارشناسای محترم لطفا جواب بدین خواهش میکنم

سلام خسته نباشيد
من اولين سونو بارداريمو دادم امروز از سونو شكمى كيسه زرده ديده نميشد كه سونو داخلى از من گرفتن جواب سونو داخلى اين بود:
ساك حاملگى و كيسه زرده موجود است قطر كيسه ميانى ١٦،٣ و اينكه شش هفته و چهار روز مدت باردارى اما جنين تشكيل نشده و صداى قلب مشاهده نشد دكتر سونو بهم گفت طبيعى نيست و بايد با دكتر مشورت كنين نظر شما در اين مورد چيست؟

mohammd.mahdi نوشته شده:سلام من به حساب پری هفت هفته هستم ولی به حساب سونو پنج هفته ودوساک دیده شدم پنج هفته سونو واژینال دادم فقط ساک کیسه زرد دیده شد ایا این اختلاف عادیه چون من وقت تخمک گذاریمو میدونم همون پنج هفته میشه من 1مرداد امپور اچ سی جی زدم و فقط 12ساعت و 36ساعت بعدش رابطه داشتم ایا نسبت به روز نزدیکی من سن بارداریم طبیعیه
علی القاعده باید جنین رویت میشده
طبق قرار داد مامایی سن بارداری از همان اولین روز آخری قاعدگی محاسبه می شود و طبق همین قرار داد هم 7 هفته انتظار دیدن قلب جنین را داریم نه 5 هفته
البته در هر حال تکرار سونو پس از 10 تا 14 روز توصیه می شود
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “رشد جنین”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 4 مهمان