خستگی یا تنبلی

سلام دوست مهربونم
ممنونم از محبت و لطفتون. امیدوارم فعال بمونم.
راستش رو بگم یک هفته ای هست که خیلی تنبل شدم و همش احساس خواب آلودگی و گاهی هم سر گیجه دارم.
حوصله ی هیچ کاری رو ندارم و فقط دلم میخواد دراز بکشم.نمیدونم اینا از علائم این دوران هست یا اینکه من تنبل شدم و میخوام بندازم گردن حاملگی :wink:
دیگه اینکه همونطوری که اطلاع داشتید من 3 سال پیش پرولاکتین بالا داشتم (1700) که با چند ماه مصرف بروموکریپتین پایین اومد. ولی بنا به توصیه پزشکم تا زمانی که باردار نشده بودم باید میخوردم.
حالا از روز 2 شهریور که بارداری من با ازمایش بتا قطعی شد بروموکریپتین هم با نظر دکتر قطع شد.
خودم احساس میکنم سر گیجه و خستگی مال این باشه در ضمن الان ترشح شیر هم دارم.
از الان زود نیست؟ (تاری دید و حالت تهوع ندارم)
الان به حساب خودم ( 29 تیر اولین روز آخرین پریود) باید 10 هفته باشم.
با یک دنیا تشکر از دوست نازنینم

سلام
شیدای عزیزم! بهتره خوشحال باشی که :
در اوایل حاملگی اکثر مادران از خستگی زیاد و نیاز به خواب زیاد شاکی هستند. این حالت معمولاً تا ماه چهارم خود به خود برطرف می شود. ذکر می شود که این حالت ممکن است به خاطر اثر خواب آور پروژسترون باشد.
دوست خوبم تا می تونید الان استراحت کنید هیچ عیبی نداره بعدها که انشالله نینی تون به دنیا بیاید دیگه نمی گذاره مامانش راحت بخوابه :lol:
تشخیص با درمانگر شماست اما
ترشح از پستان به این صورت است که پس از ماههای اول با ماساژ ملایم پستانها مایع غلیظ زردرنگ(کلستروم) از آن خارج می شود.شما هم که در ماه سوم هستید. از طرفی پرولاکتین هم به طور طبیعی در بارداری بالا می رود.
هر دوتاتون رو به خدا می سپارم عزیزم
كارشناس مامايي فيروز

سلام دوست عزیزم
چند روزی نبودم ، دیر شد تا بیام جوابتون رو ببینم و تشکر کنم.
مثل همیشه از لطف و محبتتون ممنونم.
خوشحالم که ترشح شیر طبیعیه و خستگی و خواب آلودگی هم فقط مشکل من نیست و توی این دوران شایع است.
در حال حاضر بیشتر سرگیجه اذیتم میکنه . مثلا نمیتونم زیاد کتاب بخونم یا پای کامپیوتر بشینم .حتی تلویزیون هم اگه بیشتر از نیم ساعت نگاه کنم سرگیجه میگیرم.
میخوام به توصیه شما حسابی گوش کنم و خوب استراحت کنم (فقط یه ذره سوء استفاده :) )، تا وقتی نی نی اومد انرژی داشته باشم.
با یک دنیا تشکر

شیداجان برای لحظه لحظه از دوران خوش بارداری تون آرامش، سلامت و معنویّت آروز می کنم.
راستی عزیزم اگر سرگیجه دارید اولاً مراقب افت قند یا فشارخون باشید و حتی الامکان خرما یا قندهای طبیعی را در روز حتماً استفاده کنید ثانیاً از حرکت و تغییر وضعیت های ناگهانی
بپرهیزید :P
كارشناس مامايي فيروز

سلام دوست جون مهربونم
خوشبختانه فشارم بد نیست 11 روی 6 ، همیشه همینجوری بودم .اما در مورد قند نمیدونم .ازمایشی که داده بودم در محدوده ی نرمال بود و چیز خاصی رو نشان نمیداد.
از قند های طبیعی هم مویز و خرما میخورم.
اینبار که دکتر برم 27(مهر) حتما میگم اینجوریم شاید لازم باشه آزمایش بدم و شایدم این و یاره و من زیادی شلوغش کردم :P .( خوب دفعه اوله بلد نیستم ) :wink:
دوستتون دارم و همیشه براتون دعای خیر میکنم

همچنان از اینکه دوست عزیزم در حال تجربه ی این اولین تجربه ست مسرور و از خدا ممنون هستم... خیلی مراقب خودت و نی نی باش شیدای عزیزم
كارشناس مامايي فيروز

Re: خستگی یا تنبلی

سلام قشنگا
من از موقعی که نی نی رو از شیر گرفتم همش حس خستگی میاد سراغم (البته نمیدونم واقعا خستم یا ذهنم داره گولم میزنه و فقط تنبلیه) صبح خیلی سخت از جام میام بیرون و اولین کاری که باید بکنم خوردن قهوه ست. قبلا دسترسیم به قهوه سخت بود ولی الان که به عنوان یه طراح سایت توی فروشگاه خرید قهوه دایاکافی استخدام شدم روزی 5تا قهوه اسپرسو می خورم. یه وقتایی حس میکنم شاید اثر قهوه روی بدنم از بین رفته. لطفا راهنماییم کنید.
قشنگ ترین چیزای دنیا: مادرم، همسرم، کارم، قهوه  😋
من به تازگی برای طراحی صفحات یه فروشگاه خرید قهوه به اسم دایاکافی https://dayacoffee.com که بصورت اینترنتی قهوه می فروشن استخدام شدم و از خونه کار میکنم. آدم دیگه از زندگیش چی می خواد؟ 😀
ارسال پست

بازگشت به “خستگی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان