Re: سوال دارم خانم کارشناس

با سلام .من28 سال دارم و قد169 و وزن73 . 7ماه برای بارداری اقدام کردم قبل از اون آزمایش خون دادم و پاپ اسمیر که هردو خوب بود و فق ویتامین دی کم بود که دکتر10 عدد قرص داد در ماه 6 اقدام عکس رنگی و آزمایش هورمون برای خودم و اسپرم برای همسرم انجام شد که اونها هم خوب بود.در ماه 7 اقدام قرص دگزا و لتراکس و استروماید مصرف کردم و آمپول اچ ام جی 6 عدد شبی دو عدد زدم و در روز 12 سیکل سونو واژینال کردم که دکتر گفت تعداد زیادی فولیکول دارم که غالبش18 بود اندازش.آمپول اچ سی جی در صبح 13 و 14 زدم و در 13-14-15-17 نزدیکی داشتم.اما باردار نشدم .
پس دلیل باردار نشدن چیست؟چه عاملی باعث باردار نشدن میشود؟ماه های قبل روزدر میون نزدیکی انجام میگرفت
اقدام بعدی باید چه کاری انجام دهم؟آیا آی یو آی زود است؟
با توجه به اینکه هرماه که میگذره استرسم بیشتر میشه و دوست دارم هرچه زودتر باردار بشم چه کنم؟ممنون اگه جواب بدید؟
ممنون اگه جوابمو بدید .

سلام من تاریخ آخرین پریودم 96/6/11 و در 96/8/1 سونوگرافی سن جنین 6هفته و 6 روز مشخص کرد ضربان قلب طبیعی ولی ساک حاملگی نسبت به سن جنین کاهش دارد . من شش ماه پیش کورتاژ به دلیل بارداری پوچ داشتم که دکترم از همون اولین مراجعه ام شیاف پروژسترون به مدت یک هفته هر شب و بعد از اون یک شب در میون به خاطر جلوگیری از سقط تجویز کرد. بعد از اینکه شیاف یک شب نگذاشتم به لکه بینی افتادم وهر شبش کردم دوباره که یک شب شیاف نذاشتم لکه بینی ام شروع شد. دکترم بعد جواب سونو 10شب دیگه شیاف و سونو بعدی رو تجویز کرد و احتمال سقط داد. من خیلی نگرانم مگه بعد از تشکیل قلب جنین احتمال سقط پایین نمیاد لکه بینیم قطع شده چیکار کنم راهنماییم کنید.ممنونم

زهرا خانم نوشته شده:من ماه قبل با مصرف لتروزل فولیکول ام کوچکتر از ۸بوده آیا این ماه با مصرف لتروزل خوب میشم؟
سلام
اگر به درمان با این دارو بدن جواب ندهد ممکن است درمانگر آمپول hmg را برای دو روز بعد از اتمام قرص، تجویز کند(مثلا 2 تا 5 سیکل لتروزول و 6 و 7 ام آمپول)
باید مرتب تجت پیگیری متخصص حاذقی باشید تا زود جواب بگیرید عزیزم
كارشناس مامايي فيروز

نعیمه نوشته شده:با سلام .من28 سال دارم و قد169 و وزن73 . 7ماه برای بارداری اقدام کردم قبل از اون آزمایش خون دادم و پاپ اسمیر که هردو خوب بود و فق ویتامین دی کم بود که دکتر10 عدد قرص داد در ماه 6 اقدام عکس رنگی و آزمایش هورمون برای خودم و اسپرم برای همسرم انجام شد که اونها هم خوب بود.در ماه 7 اقدام قرص دگزا و لتراکس و استروماید مصرف کردم و آمپول اچ ام جی 6 عدد شبی دو عدد زدم و در روز 12 سیکل سونو واژینال کردم که دکتر گفت تعداد زیادی فولیکول دارم که غالبش18 بود اندازش.آمپول اچ سی جی در صبح 13 و 14 زدم و در 13-14-15-17 نزدیکی داشتم.اما باردار نشدم .
پس دلیل باردار نشدن چیست؟چه عاملی باعث باردار نشدن میشود؟ماه های قبل روزدر میون نزدیکی انجام میگرفت
اقدام بعدی باید چه کاری انجام دهم؟آیا آی یو آی زود است؟
با توجه به اینکه هرماه که میگذره استرسم بیشتر میشه و دوست دارم هرچه زودتر باردار بشم چه کنم؟ممنون اگه جواب بدید؟
ممنون اگه جوابمو بدید .
سلام
عزیزم این پروسه درمان نیاز دارو که متحصص حاذق و دلسوزی مدام شما را تجت نظر داشته باشد و دوز دارو را کم و زیاد کند و تغییر و ...
به نظر نمی رسد که بدتون خیلی وقت باشد که تخمک گذاری مرتبی داشته.
بنابراین اگر ماه قبل هم داشته باشید ایده آل این است که 3-4 ماهی مرتب تخمک گذاری داشته باشید.
كارشناس مامايي فيروز

fahime6464 نوشته شده:سلام من تاریخ آخرین پریودم 96/6/11 و در 96/8/1 سونوگرافی سن جنین 6هفته و 6 روز مشخص کرد ضربان قلب طبیعی ولی ساک حاملگی نسبت به سن جنین کاهش دارد . من شش ماه پیش کورتاژ به دلیل بارداری پوچ داشتم که دکترم از همون اولین مراجعه ام شیاف پروژسترون به مدت یک هفته هر شب و بعد از اون یک شب در میون به خاطر جلوگیری از سقط تجویز کرد. بعد از اینکه شیاف یک شب نگذاشتم به لکه بینی افتادم وهر شبش کردم دوباره که یک شب شیاف نذاشتم لکه بینی ام شروع شد. دکترم بعد جواب سونو 10شب دیگه شیاف و سونو بعدی رو تجویز کرد و احتمال سقط داد. من خیلی نگرانم مگه بعد از تشکیل قلب جنین احتمال سقط پایین نمیاد لکه بینیم قطع شده چیکار کنم راهنماییم کنید.ممنونم
سلام
عزیزم اجتمال سقط کمتر می شود
نگران نباشید
شیاف رو ادامه بدید
توکل به خدا
انشالله که اگر جنین سالمی در راه است خود خدا برای شما به بهترین نحو نگهش دارد...
كارشناس مامايي فيروز

سلام ظهر همگی بخیر.خانم دکتر من در 5هفتگی سقط داشتم.و امروز دقیقا ده روز از سقط من میگذره.و من متاسفانه دیشب نزدیکی بدون جلوگیری داشتم.میخواستم بدونم آیا امکان بار داری هست؟!نمیخوام این اتفاق بیفته!!!!اگر هست چکتر باید بکنم که نشه؟!!!!!آخه دکترم گفته تا 3ماه صبر کنم.ممنون میشم اگر به عضو جدیدتون جواب بدین.با آرزوی سلامتی

سلام.من روز اوله که عضو شدم بخدا بلدم نیستم باید چیکار کنم.سئوالمو چندبار پرسیدم اما جوابی نگرفتم.بازم میپرسم.من امروز ده روزه که سقط داشتم تو هفته پنجم.اما متاسفانه دیشب نزدیکی بدون جلوگیری داشتم.آیا امکان بار داری هست؟!نمیخوام اینجور بشه.اگر هست باید چی کنم که نشه؟!آخه دکترم گفته تا 3ماه صبر کنم.منتطر جوابم.خواهش میکنم.لطفا
ارسال پست

بازگشت به “کمردرد و پشت درد”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 7 مهمان